Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zolivep

    tag

    válasz old rocker #4366 üzenetére

    Ezt nem igazán értem: a csomagkapcs.-ban ha szükséges, és nozzáférési pont: nincs van beállítva?
    Nálam a hozzáférési pont ha rákattintok, akkor egy szerkeszthető ablak ugrik fel, amibe "net" van beírva. :Y
    Egyébként megoldódott a probléma még 1 formázással. :)
    Annyit is megtudtam, hogy a kapcsolatokat ill. a kapcsolódási pontokat akkor lehet beállítani tutira, mikor elindítom az alkalmazást (email, vagy böngésző).
    Előtte teljesen felesleges vele foglalkozni, mert nem reagál rá.
    köszönöm a Nokiának, hogy ilyen egyszerűen megoldotta. :W
    Miért kell ilyen bonyolulttá tenni? Nem volna egyszerűbb, ha azt állítom be a készüléknek hogy kérdezzen rá minden kapcsolódás előtt hogy mivel akarom és kész?

    Az email-l beállításokkal kapcsolatban: Olyan értesüléseim voltak, hogy többek között az E52-höz korlátlanul jár a Nokia Messaging szolgáltatás. Állítólag hétfőn volt a srác valami meetingen, és ott mondták neki.(szervizes)
    Persze felhívtam a Nokia ügyfélszolgálatát, hogy mi igaz ebből. Ott semmit sem tudtak róla, de a csaj készségesen elmesélte, hogy (miután közöltem vele, hogy most most is a nokia szerverén keresztül szedi le a leveleket, mert az ő útmutatásai alapján állítottam be) rontsak el valamit a beállításokban és akkor manuálisan tudok olyan fiókot létrehozni, amilyet akarok.
    Különben ez az egész messaginges dolog annyira új még a szolgáltatóknak, hogy halvány fingjuk sincs arról, hogy mi is ez. Legalábbis nekem ez jött le akár a helyi irodában érdeklődtem, akár a Pannon ügyfélszolgálatán.
    Érdekes módon működni látszott a dolog, csak akkor még nem tudtam mik a pontos paraméterek, amiket be kell lőni.
    Tehát másoknak segítségképpen, (köszönet érte t.benedek92-nek a szomszédos fórumról) a Gmail beállítások:

    Menü->üzenetek->opciók->beállítások->e-mail->postafiókok->új postafiók
    Imap4
    saját email cím:egyértelmű
    bejővő email szolgáltató: imap.gmail.com
    kimenő:smtp.gmail.com
    hozzáférésipont : döntsd el neked mi a legkényelmesebb :) nekem az itthoni wlan van neki alapértelmezettnek beállítva(ezt később ha akarod módosíthatod)
    Postafiókneve : amit szeretnél(nálam Gmail)
    ha ez kész akkor katt az ekészült fiókra
    kapcsolatbeállítások: bejövő email
    felhasználónév: az email címed
    jelszó a jelszavad
    biztonsági portok ssl/tls
    port egyéni(993)
    kimenő email:
    saját email cím,felhasználónév:az email címed
    jelszó egyértelmű
    biztonsági portok ssl/tls
    port egyéni(465)

    Hangsúlyozom még egyszer is nekem még most is a Nokia szerverén keresztül jönnek a levelek, de meglátjuk mi lesz dec. 1-e után. Illetve ha minden igaz nekem vasárnap. Ugyanis a Nokia levele alapján akkor jár le a 30 napos próbaidőszak. :F

    [ Szerkesztve ]

    Negyvenen túl ha egy nap arra ébredsz hogy nem fáj semmid, akkor halott vagy.

Új hozzászólás Aktív témák