Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • old rocker

    veterán

    válasz Jorge #4040 üzenetére

    ad2. Ez sajnos ilyen. Csak úgy tudsz csoportra rákeresni, ha pl.család csoport esetén bebillentyűzöd a céest. Amúgy minden névnél > meg tudod nézni,csoporthoz tartozik-e,hozzá tudod adni stb. A csoportnak ugyan úgy be tudsz állítani külön csengőhangot stb. De az a táblázat, az nincs. De, mivel általában ilyen banális csoportok,: család, barátok, kollégák, stb.szokott lenni, én különösebben nem hiányolom...

    ad1. A telefon belső memóriáján belül hogy hol...passz.
    Az üzeneteknek egyébként biztos, hogy a memóriakártyát is ki lehet jelölni, a névjegyzéket, azt nem tudom fejből...

    ad saját magam:
    "Elismerve tehát azt, vannak gondok az E52-vel, szerény véleményem szerint össz felhasználói szinten nem lehet, nem szabad kijelenteni,aki ilyen telefont vesz, az olyan hülye, hogy még a kecske is meg fog bolondulni, amelyik a sírján legel...
    De azt javasolom: két napig írjunk be csak két szót: na jó, legyen három: igen, nem,semleges. Semmi magyarázat nem kell hozzá: meg vagy elégedve vele, igen, vagy nem. Esetleg semleges. Két nap után valaki összesíti és a topik szintjén legalább tisztán láthatunk: hány versenyzőnek jött be és hánynak nem az E52. Én nyitom egy új hozzászólásban a sort: kérlek,ne fűzz semmit az igenedhez vagy nemedhez. Nincs komment. Ez csak a statisztikára vonatkozik, tehát a többi hozzászólásra nem.

    [ Szerkesztve ]

    A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Új hozzászólás Aktív témák