Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Misály

    addikt

    válasz Lirion #135 üzenetére

    Ez az orok kinek a pap kinek a paplan, telefonos szinten a symbian szvsz erosebb mint barmi es mivel meg mindig arra hasznalom a legtobbet, ezert marad az, ebbol kifolyolag a c7 jo keszulek. Szamomra.

    Akik fikazzak azok izlesenek nem felel meg, hogy ettol miert kell hulyenek nezni azt aki ezt hasznalja, azt tovabbra sem ertem.

    Es igen, szamomra udvos hogy maradtak a regi jol bevalt felepitesnel, ha stabil az os es marad ez a menu meg jodarabig akkor maradok naluk.

    Nem fikazni kell ezt hanem mast venni, en se megyek mashova sajnalkozni hogy jaj szegeny xy-on keszulek milyen ratyi telefonkonyve van.

    Es akkor a telefonhoz:

    Fixfokusz, hazon belul ne csinaljanak konkurenciat foleg ha ilyen "kicsi" az arbeli kulonbseg (xxlgsm arakra tovabbra se alapozzunk), nem mellesleg a szinhuseggel nincs gond ( szemben teszem azt egy iphone kameraval, vagy az 5800-ammal )es gondolom szuper sebesseggel lo kepeket mivel nem kell fokuszalni.

    Nemtudom hova rohantok, ez a sebesseg boven jo.

    UI, fentebb irtam.

    Forma, asszony azonnal venne barnaban, foleg az ingyen gps miatt mivel nem kell kulon fizetni erte es azonnal mukodik ( mutassatok meg egy ilyet, ennyiert, ez hatalmas elony nokianal, ui meg marka ide vagy oda )

    Kijelzo, egeszseges tavolsagbol nem latod a pixeleket, csak ha kozelrol nezed, ergo leszarhato adathuszaroknak egyedul szamito fassag. Most sokan ki fogtok kelni magatoktol de ha 60-70 centire tartasz egy i4-et vagy egy sgs-t vagy egy ilyet nem hiszem hogy annyira zavaro lenne.

    Mas most nem jut eszembe.

    A teszthez annyit, hogy messze jobb az iras mint bog-e. Bog stilusarol mindig egy sertodott elkenyeztetett dagadt gyerek jut eszembe, mint a transformersben az a srac aki segitett a pentagonos csajnak. ( nem sertegetni akarlak bog csak egyszeruen nem jon be a stilus es a tesztjeid hisztirohamkent jonnek le nekem, akarmit tesztelsz )

  • crey

    MODERÁTOR

    válasz Lirion #135 üzenetére

    se a droidban nincs normális sms karakter számláló (csak akkor jelenik meg, ha már alig van 10-12 karaktered) - Desireben van - és szerintem minden Sense alapú HTCben.

    droidban google regisztráció kell a naptár használatához. - google reg kell mindenhez, ahogy live! reg. Kell a winphone-hoz, ezek az online sync-hez szükségesek minden esetben, a droid meg erre van kihegyezve....

    Sarcasm: just one of the many services I offer.

  • #16820480

    törölt tag

    válasz Lirion #171 üzenetére

    magához a naptárhoz kell google account (ha már itt tartunk, akkor a névjegyzékhez is kell), de nem kötelező szinkronizálni a szerverrel...

Új hozzászólás Aktív témák