Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Francia91

    veterán

    válasz Kube #349 üzenetére

    6-7 telefonradíron túlvagyok. Most végre nem kellett...
    A töltőcsatlakozó botrányos, továbbra is

    "Mostanában még ami problémám, hogy régen ha bevittél egy teló a közeli szervizbe, akkor kaptál cseretelefont, aztán mehettél isten hírével. Nem tudom ma hogyan működik ez, de gyanús, hogy postán feladod a telefonod aztán addig malmozhatsz. Szóval ez a régi fajta "gariztatás" azért sokkal élhetőbb volt. Nem tudom ma van-e ilyen, de nem tudok róla, ráadásul mindenki inkább új telót vesz mint javít, mert nem éri meg."

    Nekem nem volt ilyen "problémám", mert van nekem egy Lumia 1020-as, Lumia 950-es és egy N8-as Nokiám még itthon (mindhárom patika, hibátlan állapotban) :)
    Mikor tavaly nyáron egy frissítés után meghalt a 7.1-esem (pont külföldön természetesen), hazaérve 6 nap után leadva garanciális szervizre, a 950-es Lumiát vettem elő tartalék telefonnak. Amúgy szinte megkönnyebülés volt a Droid után a Windows Mobile 10, a virtuális klaviatúrája pedig máig a legjobb szerintem. Sosem gépeltem mellé a 950-esen, a 7.1-essel pedig rendszeres a mellégépelés még 1,5 év használat után is. Meg nekem jobban bejön a WM 10 menürendszere, kinézete és működése

    "Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

Új hozzászólás Aktív témák