Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • - = Zk = -

    félisten

    válasz kaller1 #82 üzenetére

    Mert pl ha rendelkezem egy Nokia 6300-val, de szükségem van alkatrészekre hozzá. PL alaplap, hangszóró, stb. És jobb egy jólműködőből kiopárálni, mint egy olyanból amit SÉRÜLT kategóriában indítanak :U
    Vagy egyszerűen csak átrakom a két kártyát, PC Suite-tal rátöltök-visszatöltök és ígyis jól járok/tam... Érted?:U

    Ugyanezt csinálom a 6288-asommal is! 2-3 db HASZNÁLHATÓ teló van kéznél, ha bármi van. Plusszban 1-2 kijelző. Mivel sok használt telót vettem, így kitanultam ezen részét. Nameg Murphy törvénye ebben a szegmensben is jelen van...
    Sajna a 1,5 éves 6288-asom használtan érkezett, PH!-n vettem. 1,5 hét múlva a kijelzője let tdefektes. És ez ismétlődőtt félévenkén. Aztán alaplap, stb. De nemvolt szive mmegválni tőle. Ápolom. Most jó, de nemrég gondja volt....
    Jah, és nemcsak használt telóm van. Nokia 5800 XM. Még garis, hála az égnek....

    (#84) plus44: Van ebben is igazság! :C Szted kb mikorra válik eza teló olcsóvá?:U Nekem az olcsó a 20-22-25k....

    [ Szerkesztve ]

    " Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Új hozzászólás Aktív témák