Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nem_tom

    őstag

    válasz Thunderzolee #27 üzenetére

    Honnan lehet letölteni? Én csak a két ingyenes tanulmánynak találtam meg a letöltési linkjét. (azokat le is szedtem, de még nem volt időm elolvasni)

    (#21) psycroptic: Indok az van sok. Egészség, pénz, meg minden más szokásos dolog. Plusz 6 éve dohányzom, de már nincs tüdőm. :D

    Mindenki:

    Igen én is tudom, hogy fejben dől el az egész. Tapasztaltam is már a kismillió leszokási kísérletem során. Csak sehogy sem tudom eléggé elhatározni magam. Ezt kéne valahogy elérni.

    Erről jut eszembe egy vicces sztori. Ismerősöm mesélte, hogy az ő ismerőse úgy tette le a cigit, hogy egyik reggel elszívott egy egész dobozzal. Iszonyú szarul lett tőle, hányt is meg minden. Azóta nem gyújtott rá.
    Hatékony módszer, de lehetőleg nem akarok ilyen radikális eszközökhöz folyamodni. :D

    (#29) Lauda: Igazából dohányozni fogok e vagy sem, de idén nyáron így is-úgy is leutazom a Balatonra haverokkal. Csak az a kérdés, hogy ott mennyi pénzt szórok el cigire. Vagy elcseszek több ezer forintot rá és nem sok másra lesz, vagy sok minden más viccesebb / jobb dologra. :)

    (#20) mephi666: Hát sok sikert! Remélem hamarosan mi ketten is nemdohányzóknak mondhatjuk majd magunkat. :D

Új hozzászólás Aktív témák