Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz #16820480 #43 üzenetére

    Na igen, én is ismerek egy lányt az egyetemről, aki megvette az iPhone SE-t mert kicsi is, viszonylag jó ára is van, neki egy egyszerű kis méretű telefon kellett. :K

    Viszont 15 éves tesóm osztálytársa már árulja is a 11-es iPhoneját, mert már megvan neki az iPhone 12-es.

    De emlékszem amikor osztrákban is dolgoztam, a kolléganő gond megvette magának a legújabb iPhone 7 Plust ha jól emlékszem(tudom a nagyobbik volt). Aztán kollégával beszélgetek, mire ő, hogy ám részletre vette. Mondom mi? Mondom neki ne szórakozz már, tuti nem vennék részletre telefont. Inkább spórolok 2-3 hónapig, azt ha annyira kell akkor megveszem, vagy ha tudom hogy nem tudom megvenni, akkor nem azt veszem vagy spórolok rá. Autót oké, de mondom telefont....

    Amúgy ott is munkában a legtöbb munkatársnak a legújabb iPhonenok egyike volt, én meg a Nexus 5x-el nyomtam.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák