Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haxiboy

    veterán

    válasz Mercel #3 üzenetére

    Inkább az a botrányos hogy OSX-et szeretnél rakni a gépedre, ami legálisan csak Apple termékekre érhető el.

    Nem tudom kinek mi a problémája a Windows 10-zel, jaj kikapcsolhatatlan frissítések (kikapcsolható), de miért baj ha frissül? A legtöbben akik nyavalyognak a windows update miatt, a telefonos topikban ugyanezt teszik mert "miért nem jött még a legfrissebb android az én telefonomra, vagy jaj nem adnak ki több frissítést".

    Amíg tök ingyen frissíthettél nem kellett, most meg meg kell venni? Volt rá 1 éved kipróbálni, és nem, ne mondjátok azt hogy az undorító csempés start menü miatt van, mert $3 akciósan egyébként meg $5 a start 10 ami teljes mértékben kárpótol, sőt, még többet is tud mint az eredeti win7-win10 start menüje, ha ennyit sajnáltok a PC-re költeni akkor hardverre minek költötök?

    Vagy az a probléma ha frissíted az OS-t kilövi az aktivátort? ;]

    [ Szerkesztve ]

    Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

  • haxiboy

    veterán

    válasz dabadab #614 üzenetére

    Nem a full kretént játszok, tisztában vagyok vele hogy céges környezet teljesen más.

    DE! Céges környezetben nem a home vagy pro változatokat fogjátok telepíteni, hanem az entreprise-t, ami teljesen más tészta, más az életciklus, más a támogatás, ezekhez igényelhetsz egyéni támogatást is, persze jó pénzért.
    Nyilván a váltásnál általában többletköltség a betanítás, stb. de hosszú távon mindenképp kifizetődő.
    Persze ha egy 20 éves CNC gép vezérlőkártyájához csak windows 95 driver létezik nincs mit tenni. (mindig van mit csak nem feltétlen kifizetődő)

    A különböző szoftverek inkompatibilítása megintcsak a szoftvert fejlesztő "érdeme", én mióta programozással foglalkozok (kb 10 éve), nem sikerült olyan programot írnom ami -minimális módosításokkal- de ne futna a legmodernebb oprendszeren is.

    Ezért is jók a szolgáltatás alapú szoftverek, mert inkább fizetek havi vagy éves díjat, de frissen tartják (legyen ez Microsoft termék, Adobe Photoshop vagy akármi, ha valamit elcsesznek, kevesebb lesz az előfizető).

    Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

Új hozzászólás Aktív témák