Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tovgab

    aktív tag

    válasz K82 #1 üzenetére

    Jelen! Bár nem sokszor szoktam makró témát fotózni, de amikor kell, akkor jól jön (de ha 2 Mp-es lett volna, akkor én is a falba verem a fejem :W ).
    Az IP rating viszont teljesen hidegen hagy. Soha nem akartam vízbe vinni a telefonom és olyan sem fordult elő soha, hogy hasznát vettem volna (ettől persze elfogadom ha valakinek ezek a fontos kritériumok :R ).
    Valószínűleg én vagyok a kisebbség, de mintha nekem tervezték volna ezt a telót:
    - flat screen, 120Hz, (FullHD+ nekem tökéletesen elég)
    - nem pop-up előlapi kamera (szeretem a Oneplus arc-alapú feloldását)
    - 65W Warp charge (600 ciklus után is min. 80%-os aksi), amit eddig 30 perc alatt töltött reggelente amíg a kutyával sétálok, az már csak 15 percet igényel
    - wireless charge hiánya sem zavar
    - SD865 bőven elég nekem, + jó a hűtése (ha láttátok a keynote-ot, teljen áttervezték az egészet)
    - kamerákban nekem már a mostani 7 Pro is elég mindenre, szerintem a 8T is hoz egy olyan minimum szintet amivel el lehet lenni
    - viszonylag jó ár
    - + a szoftveres oldal! volt egy "dia" arról, hogy hogyan változik az OOS 11 felülete, kapott egy komolyabb újratervezést, ahol figyelembe vették a kéz anatómiáját és amit lehetett, azt hozzáigazították, képen jobban átjön:
    Ja és végre lesz AOD. Csak 4-5 évet késtek vele... :C

    [ Szerkesztve ]

    O+ 5T ► Samsung Note 9 ► Huawei Mate 20 Pro ► Xiaomi MI 9 SE ► O+ 7 Pro ► O+ 8 Pro ► Poco F4 GT ► iPhone 13 Pro Max ► iPhone 15 Pro

Új hozzászólás Aktív témák