Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz racerx #302 üzenetére

    G4-nél nem véletlenül jegyeztem meg, hogy a 6 órás SoT egy valóságtól teljesen elrugaszkodott dolog, azt is azért teszteltem, hogy elérhető-e, hogy lehűtsem a topikban a mantrázást, hogy "hülye aki ennyit nem tud kihozni belőle", közben ez nem az átlagos felhasználással kihozható érték. Olyan is volt, aki azt mondta, hogy a kijelző fényerőt még tűző napon sem engedi 10% fölé és látja amit látni kell, hát egészségére... Az átlag 3,5 óra volt.

    BTW megegyezhetünk abban, hogy a SoT önmagában nem sok mindent árul el, ez csak egy adat a sok közül (érdemes mellé tenni a készenléti időt, használt appokat, mennyit van a telefon deep sleep állapotban, hogyan kezeli a RAM-ot és a háttérben futó szolgáltatásokat a telefon, milyen fényerőn megy a kijelző, mobilnetet vagy Wi-Fit használ többet az illető, stb).

    Én ezért szoktam az egyszerűség kedvéért visszakérdezni, hogy kinek milyen volt az előző telefonja és ott milyen SoT-ot hozott, ez már ad valamilyen referenciát (de ez sem mindig pontos, de még mindig jobb, mint csak simán benyögni egy SoT értéket kontextus nélkül).

Új hozzászólás Aktív témák