Hirdetés

2018. november 18., vasárnap

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-11-10 14:03:46

PROHARDVER!

Üdvözlünk minden (leendő) Oneplus 6 tulajt a fórumon!
Kérdések előtt megkérünk mindenkit, hogy az összefoglalót olvassa el!
Így néhány felesleges kör megelőzhető.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#901) sheratan válasza ßrainiac (#892) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Mondjuk nekem semelyik eddigi telefonom nem tudott koncerten elfogadható hangot rögzíteni igazából. A Nokia 8-ra mondták a tesztekben, hogy kapott valami spéci mikrofon összeállítást, amitől olyankor is jó hangot tud felvenni.

racerx: Ott van a megosztott albumban pár koncertfotó is. Ami 1/125-öd, az egész jó, de az 1/250-eknél már nagyon magasra kellett tegye az ISO-t, és a zajszűrés eltünteti a részleteket. Ezeket amúgy Pro módban lőttem, fix záridővel.
A mai képeket meg Auto módban HDR off állásban.

Stauffenberg: Gondolom akkor te 4K képernyőn nézted :) Nekem laptopon el sem indult a 4K videó, a VLC meghalt tőle.

(#902) zsoltiz válasza sheratan (#872) üzenetére

zsoltiz
(fanatikus tag)

Nem elérhetők a videók.

https://www.fb.pics/image/oNBuu

(#903) sheratan válasza zsoltiz (#902) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Hát ez érdekes, én nem emlékszem, hogy töröltem volna :U De visszatettem őket. Azokat a verziókat töröltem, amiket az auto upload tett fel Photos alá, mert ott átkonvertálta a Google, és ilyen tizede maradt meg a fájlméretnek.

(#904) beeep146 válasza Macika66 (#891) üzenetére

beeep146
(kvázi-tag)

Véleményed szerint a bemásolt track details alapján ezt kihozza a UPS hétfőn?
Szerveznem kellene a hétfői napomat, és mivel pár hete költöztünk nem örülnék ha "alakítana valamit" a futár... :-D

(#905) ßrainiac válasza beeep146 (#904) üzenetére

ßrainiac
(PH! addikt)

..rohadtak

(#906) tibcsi0407 válasza racerx (#896) üzenetére

tibcsi0407
(Topikgazda)

Szerintem Te már betöltöttél a koncertre a komment előtt. ;]

----tibcsi ®---- 1+6 |||| Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! SPEmall.com-mal kapcsolatos kérdésekben nem tudok segíteni!

(#907) djkakukk válasza ßrainiac (#905) üzenetére

djkakukk
(senior tag)

Oops... (UPS->Oops->bocs...)

:U

Eladó a redmi.hu - OP6 voucher privátban! - Új OnePlus-t csak a oneplus.com-ról! - I bless the rains down in Africa. - OnePlus 6 with 8GB Ram and 256GB Rom. - Nem mindegy, hogy Rama vagy Roma. - Ténfergő kígyó: Boateng. - Jobbik+Mi magunk=Sinn Féin=IRA

(#908) ßrainiac válasza djkakukk (#907) üzenetére

ßrainiac
(PH! addikt)

np, de neked most miert lett OP6-od (foleg elobb mint nekem ;]), nem az volt h szar?

[ Szerkesztve ]

(#909) djkakukk válasza ßrainiac (#908) üzenetére

djkakukk
(senior tag)

Pszt, de ha az embernek van rá vouchere... :P

Eladó a redmi.hu - OP6 voucher privátban! - Új OnePlus-t csak a oneplus.com-ról! - I bless the rains down in Africa. - OnePlus 6 with 8GB Ram and 256GB Rom. - Nem mindegy, hogy Rama vagy Roma. - Ténfergő kígyó: Boateng. - Jobbik+Mi magunk=Sinn Féin=IRA

(#910) ati3738 válasza tibcsi0407 (#6) üzenetére

ati3738
(tag)

Még jó, hogy nem! Fordítsd vissza ahonnan jött! :W

(#911) ßrainiac válasza djkakukk (#909) üzenetére

ßrainiac
(PH! addikt)

Oszt milyen vocser?

Hogy van ez, honnan, etc?

Nem csak kiegeszitokhoz van ilyen?

(#912) tibcsi0407 válasza ati3738 (#910) üzenetére

tibcsi0407
(Topikgazda)

Eladom Neked. :D Majd a holnapi futam után.

----tibcsi ®---- 1+6 |||| Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! SPEmall.com-mal kapcsolatos kérdésekben nem tudok segíteni!

(#913) Macika66 válasza beeep146 (#904) üzenetére

Macika66
(őstag)

A péntek mindig zűrös nap a UPS-nél, tapasztaltam...
Ha reggel 8 után érkeztették Vecsésre, akkor azt pénteken már nem kézbesítik, megcsúsztak vele.

Szerintem hétfőn szinte biztos, hogy kézbesítik, BÁÁÁR hozzájön még a hét végén és hétfő hajnalban érkezett csomagok tömege is...

Magyarországon máshogyan működik kicsit a UPS is, mint máshol. És még ők a legjobbak...

(#914) djkakukk válasza ßrainiac (#911) üzenetére

djkakukk
(senior tag)

Szerintem rossz helyen landolt a kód... :DD

(#915) ßrainiac válasza djkakukk (#914) üzenetére

ßrainiac
(PH! addikt)

:Y

Bovebben?

(#916) Squirrel válasza kano (#805) üzenetére

Squirrel
(senior tag)

galaxus-nál az U11+ még most is 599 CHF. Svájcba szállít a Oneplus?

(#917) kano válasza Squirrel (#916) üzenetére

kano
(PH! nagyúr)

Igen, a digitec-nél is annyi (ezek ketten ugyan azok?)...
Ráadásul van szinte új 510-ért is. :) Az pedig már nagyon nem rossz ár.

[ Szerkesztve ]

"Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!"

(#918) beeep146 válasza Macika66 (#913) üzenetére

beeep146
(kvázi-tag)

Macika, köszönöm.

Még abban tudnál segíteni, hogy mikor lesz (illetve lesz-e egyáltalán) olyan kiszállítási állapot, amikor a következő helyen meg tudom változtatni a kiszállítási címet?
Mert jelenleg nem lehet megkattintani. Köszi.

[kép]

(#919) Squirrel válasza kano (#917) üzenetére

Squirrel
(senior tag)

Igen, néztem ott is, de eddig csak a galaxustól rendeltem cuccot, bár gondolom a digitec se rossz. Lehet tényleg ugyanazok :-) Azt tudod, hogy ide szállít-e a Oneplus? Mert USD-ban jobb lenne rendelni, mint otthonra Euroban. Mondjuk nem tudom, itt mennyi vámot csapnak még hozzá és az áfát hogy kezelik.

(#920) ßrainiac válasza beeep146 (#918) üzenetére

ßrainiac
(PH! addikt)

Ajjaj, igy h cimet is kell valtoztatni, mar nagyon kedd-szagu a dolog :DDD

(#921) beeep146 válasza ßrainiac (#920) üzenetére

beeep146
(kvázi-tag)

Sőt, szerda... :D

Nem kell amúgy, csak a rendelésnél fordítva adtam meg. A szállítási címnek a lakást, a másiknak az irodát.

(#922) Macika66 válasza beeep146 (#918) üzenetére

Macika66
(őstag)

Hívd fel a UPS telefonszámát!

Biztosan fognak tudni segíteni.

Nekem mindig segítettek eddig...

(#923) ßrainiac válasza Macika66 (#922) üzenetére

ßrainiac
(PH! addikt)

Nekem annyit segitett h bekamuzta, nem tudja a futart felhivni de kuldott neki egy uzenetet h mindenkepp hozza ki meg aznap. Aztan tudjuk mi lett belole :U

(#924) beeep146 válasza Macika66 (#922) üzenetére

beeep146
(kvázi-tag)

Köszi, úgy lesz.

Más.
Akik már használják. Ha a funkció billentyűket teljesen eltüntetve gesztusvezérléssel használjátok a 6-ost, akkor az ok, hogy:
- asztal lentről felfelé seprés, itt lehet az alkalmazás váltást is behozni, de mi a helyzet a menüben a vissza gombbal? Balról jobbra mint az iOS-en?

(#925) -FreaK- válasza beeep146 (#924) üzenetére

-FreaK-
(PH! kedvence)

Nem, a képernyő bal és jobb alsó sarkából felfelé húzás a vissza. Én is így használom egyébként és eddig tetszik.

(#926) djkakukk válasza ßrainiac (#915) üzenetére

djkakukk
(senior tag)

[szerk: privát]

[ Szerkesztve ]

(#927) Squirrel válasza djkakukk (#926) üzenetére

Squirrel
(senior tag)

hogy lehet ilyen emailt kapni?

(#928) djkakukk válasza Squirrel (#927) üzenetére

djkakukk
(senior tag)

Jó kérdés, nem nekem szánták, tuti... :C

(#929) ßrainiac válasza -FreaK- (#925) üzenetére

ßrainiac
(PH! addikt)

Most en is azt hasznalom, kezdem (nagy nehezen) megszokni a gepelest, azert az izommemoria nagyur amikor mar vakon gepelsz telon es egyszer csak eltunik alulrol a navbar ;P

En azt varom rohadtul h megkapjuk az Android P-s gesture-oket, az sokkal faszantosabb.

(#930) djkakukk válasza -FreaK- (#925) üzenetére

djkakukk
(senior tag)

Ez nekem fura, de próbálom szokni / nem az appot elindítani... :N

(#931) saabonline

saabonline
(újonc)

Sziasztok, akik használják, a noch-edli milyen rajta, ténylwg hasznos?

(#932) djkakukk válasza saabonline (#931) üzenetére

djkakukk
(senior tag)

Te, nem is látom... :U

(#933) djkakukk válasza djkakukk (#930) üzenetére

djkakukk
(senior tag)

OFF.

Telefonálni is lehet vele? Még csak a belakásnál tartok, de SIM még nincs benne... :F

(#934) saabonline

saabonline
(újonc)

Jó lenne felbontani, de félek, nem fog tetszeni, kínzom még magam, a op3 meg teljesen jól működik :) Na jó, a tokot várom, már simán felbontottam volna.

[ Szerkesztve ]

(#935) AuraSync

AuraSync
(kvázi-tag)

Ha én most úgy jönnék be erre a fórumra, hogy még életemben nem láttam volna videót akkor azt mondanám igazatok van.
De magyarázza már meg nekem valaki, hogy lehet egy 1080P-s videó jobb minőségű mint egy 4K-s? :F
Ez max akkor lehetne, ha a 4K-s felvételnél kevesebb lenne a bitrate, de nem az mert feljebb lehet arról olvasni, hogy jóval nagyobb a 4K-s videó mérete.
Az is bullshit, hogy nem látszik a különbség egy kisebb felbontású monitoron.
Hát érdekes az én 1440p-s monitoromon igen is nagy különbség van a FHD és a 4K között természetesen a 4k javára.

Meg mit olvasok még itt le kell konvertálni a 4k-s videót FHD-re??? Ez komoly?? :)) Miért emberek miért akarna bárki is lekonvertálni egy nagyobb felbontást kisebbre??? És akkor még meg is magyarázzák, hogy akkor szebb lesz a videó. :C
Egy szét konvertált felvétel soha nem lesz olyan szép mint az erdeti felvétel, legyen az bármilyen formátum is. Max azért lehet jobbnak látni mert a codec alakított a videón, mondjuk élesebb lett... De ennyi erővel a FHD-n is át lehet tolni egy Sharpening-et és meg van oldva.

Komolyan néha azt hiszem, hogy valami gagyi kezdő fórumon vagyok ahol Minecraftos kisgyerekek beszélgetnek. :DDD

(#936) ßrainiac válasza AuraSync (#935) üzenetére

ßrainiac
(PH! addikt)

fhd megjeleniton lesz szebb a lekonvertalt 4k

(#937) djkakukk válasza ßrainiac (#936) üzenetére

djkakukk
(senior tag)

Hagyd...

(#938) Mukih válasza saabonline (#931) üzenetére

Mukih
(tag)

Annyiból jó, hogy nagyobb a kijelző, de amúgy észre sem lehet venni olyan kicsi a notch. Engem egyáltalán nem zavar, sőt nagyon észre sem veszem, hogy ott van.

Xbox One Gamertag: Daltos96 , PSN: Daltos_96, Battletag: Daltos#2323

(#939) szpali

szpali
(őstag)

Sziasztok!

Rendel mostanában valaki Bp környékéről készüléket?
Szeretném, ha be dobna a kosárba egy fekete OnePlus 5 TG-t, amit természetesen ki is fizetnék neki :U

Az enyém megmihálylott... :U

BTW így néz ki egy új kora óta a telefonon levő üveg alá bekúszott zsebszösz. A közelség érzékelőt sokszor már zavarba hozta ez a mennyiség :F

Oneplus5 & Oneplus3 || DELL XPS 15 9560 & 2709W & 2312HM || LG 42LF652V | Denon X520BT | Wharfedale 240 & 220C & 220 & 10.DFS & Roth Audio Oli KH30

(#940) kano válasza Squirrel (#919) üzenetére

kano
(PH! nagyúr)

Szerintem Svájcba nem szállít az OP. Németbe szokták rendelni és átugranak érte.
Én még nem vagyok Svájcban, június 20-tól keresünk melót. :)

"Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!"

(#941) djkakukk válasza szpali (#939) üzenetére

djkakukk
(senior tag)

Van sima 5-re gyári glasszom, dobj pü-t, ha mozgat.

(#942) ßrainiac válasza szpali (#939) üzenetére

ßrainiac
(PH! addikt)

Ha valamit szamit a kinezet es nincs dobalva a telefon, en inkabb nem raknek ra ilyesmit. Tok es uveg nelkul, egy hibatlan 5T-rol irva.

(#943) djkakukk válasza ßrainiac (#942) üzenetére

djkakukk
(senior tag)

Leggyönyörűségesebbebb kolléganőm 2 hónapos Samsung S8-án lévő glassz törött.

Mondom, sokat repült, mi? Erre: soha, csak annyit van a zsebében/ből kivéve/vissza, hogy attól törik.

Logisztikai vezető a Kedves... :C

(#944) szpali válasza djkakukk (#941) üzenetére

szpali
(őstag)

Írtam :R

Oneplus5 & Oneplus3 || DELL XPS 15 9560 & 2709W & 2312HM || LG 42LF652V | Denon X520BT | Wharfedale 240 & 220C & 220 & 10.DFS & Roth Audio Oli KH30

(#945) djkakukk válasza szpali (#944) üzenetére

djkakukk
(senior tag)

Re.

(#946) Macika66 válasza djkakukk (#943) üzenetére

Macika66
(őstag)

Miből van a zsebe? Betonból?

(#947) djkakukk válasza Macika66 (#946) üzenetére

djkakukk
(senior tag)

Nem. Fenékből... ;]

(#948) szpali válasza djkakukk (#947) üzenetére

szpali
(őstag)

beton fenék... láttam már olyat ;) :U

(#949) djkakukk válasza szpali (#948) üzenetére

djkakukk
(senior tag)

Ez a legjobbabb fajtából van, csak ugye tökéletesen gömbölyödik, így a teló is idomulgat... :P

Ez most konkrét >> :P <<

:C :C :C

(#950) tibcsi0407 válasza szpali (#948) üzenetére

tibcsi0407
(Topikgazda)

Basszus, mérnök létemre ilyen ívet rajzolni sem tudnék. :DDD

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.