Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Érdekes.
    Vissza fele is működik a dolog már most, a miner kártyákat rohadt korlátos módon lehetett játékra használni. Nekem volt Nvidia P106-90 azaz nyesett fejetlen GTX1060 és olyan kemény módon le volt védve hogy nem lehetett visszaalkítani asztali verzióra. Kizárólag UEFI aláírt biossal volt hajlandó menni és csak pár régebbi driverrel mindenféle trükkel lehetett játszani vele. Pedig egy éve még ilyen 10-20eft-ért dobálták ki őket ebayen.
    Pedig nekem a Tesla kártyákkal is sikerült játékot futtatnom, az egyszerűbb volt igaz fos teljesítményt produkáltak.
    És nem az volt a probléma hogy van-e rajta kimenet vagy nincs mert azt a windows10 natívan meg tudta oldani hogy átirányítja másik gpu-ra kimenetnek. (sok notebook működik így) Hanem az hogy szándékosan tiltva volt hogy windows felé jelentse a dx gyorsítást. (teslánál opengl ment szépet alapból is)

    Szóval hardveres módon az ID valahol pár alkatrésszel át lesz állítva hogy hiába rakja vissza valaki a nem mining limites biost a driver nem fogja elfogadni. Illetve ez miatt szinte biztos hogy nem UEFI gépekben nem fog menni az új szériás RTX. (magyarán core2-vel esélyes hogy nem megy :DDD )
    Moddolt driverrel valószínűleg megoldható lesz, annyi limitációval hogy tesztmódban aláíratlan driverrel fog menni windows alatt.

    [ Szerkesztve ]

    Vintage Story PH szervere újra fut!

  • válasz DeathAdder #166 üzenetére

    Szerintem játékra geforce, tervezésre quado, számításra tesla az ajánlott de persze használható egyik a másikra is csak akkor írják hogy not supported. Eddig is az volt hogy Autocad meg ilyenekhez quadro/firepro volt a támogatott hivatalosan.
    Atinál is külön van radeon pro meg instinct széria ilyen célra.
    Szóval van rá külön termékpaletta a számításokhoz (csak többszörös áron).

    [ Szerkesztve ]

    Vintage Story PH szervere újra fut!

Új hozzászólás Aktív témák