Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shotika

    őstag

    válasz KROK640 #39 üzenetére

    Én sem rajongok az olyan másolásvédelmi megoldásokért, amik leterhelik a gépet, ugyanakkor megértem a kiadót is. A legtöbb ilyen védelem törhető, de ez időbe telik. A Resi 8 május első hetében jelent meg, és a megjelenés utáni legkritikusabb időszakban nem tudták megkerülni ezt, tehát amennyire csak lehet, maximalizálták a bevételt.
    A másik oldalról nézve, ha valóban olyan komoly problémát/problémákat okoz, amiről most sokan beszélnek a Resi kapcsán, az azért elég gáz.

    A warez témát és töréseket illetően egy apró megjegyzés még:
    Ott van a bizonytalansági tényező. Nem tudod mikor lesz feltörve egy adott cím, tehát, ha igazán érdekel, akkor inkább megveszed, kockáztatva ezzel azt, hogy nem tudod mennyire van jól optimalizálva a gépedre. Oké a Steamen pl van egy kb 2 órás refund idő, de sokszor a problémák csak a játékidő későbbi pontjain fordulnak elő. Valódi megoldás úgysem lesz, azt azért senki ne várja, hogy becsületkasszát csinálnak, aztán ha bejött a game, akkor kifizeted az árát :D
    Én végül megvettem a Resi 8-at, teszteltem a gépen, hogy faszán fut, majd lefeküdtem aludni. Másnap reggel arra keltem, hogy felkerült a netre.

    Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

  • shotika

    őstag

    válasz Hopkins95 #41 üzenetére

    Épp ezért is írtam, hogy mindkét oldalt megértem, csak nem tértem ki ennyire a részletekre. :)

    Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

Új hozzászólás Aktív témák