Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ragnar_

    addikt

    válasz Abu85 #15 üzenetére

    De amíg konzolokra nem lesz megfelelő hardver addig szerintem nem nagyon fog elterjedni az RTX. Konzolokba hogyan reszelnek be egy kb. 2070 teljesítményszintű GPU-t, hogy be is lehessen kapcsolni az RTX-et ? Addig az olyan feature lesz szerintem, mint a Physx, Gameworks, 3D Vision. Az talán nem kizárt, hogy az AMD is kiad majd egy 500k Huf-ért beszerezhető RTX képes kártyát a közeljövőben, de az ugye kb. a PC gamerek 85%-ának tökmindegy az ár miatt.

    Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

  • leviske

    veterán

    válasz Abu85 #15 üzenetére

    Nem írtam, hogy a ray tracing hülyeség. Ami hülyeség az az, hogy adott egy cég, ami esetleg megkockáztatja, hogy 4(!) évig nem ad ki $300 alatt semmit, nem támogat fejlesztőket a nyíltforráskódon túl és ennek ellenére azt hiszi, hogy releváns maradhat a piacon.

    Az nVidia botladozása a RTX sorozattal elmegy, mert közben a piacon van a Pascal is. Az AMD-nek viszont nincs versenyképes terméke a piacon a 2016-os Polaris10 kivételével.

    (#16) Kopi31415: Miután az nVidia ~600GB/s memsávszélességgel rendelkező GPU-ra merte azt mondani, hogy RT képes ÉS az AMD jelenleg csak szeretne olyan teljesítményt kicsikarni játékok alatt a saját megoldásaiból, mint amit a TU102 nyújt... Még mindig nem érzem magam afelől meggyőzve, hogy a Navi számára muszáj a 2TBps.

    Szerintem ez bőven ráérne a 2019 után érkező generációnál. Amikor más esetleg lesznek is hozzá játékok.

Új hozzászólás Aktív témák