Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atti_2010

    nagyúr

    válasz zz top #1 üzenetére

    A 26 -os IPS TV-m (LG 26LV5500) 25W fogyaszt ecoban meg 20-21W, akkor ez nem egy hatalmas eresztés.

    1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

  • Vazze_84

    csendes tag

    válasz zz top #1 üzenetére

    Ha valaki ezek láttán megválna a Dell U2711 es hibátlan monitoraitól akkor megvenném :DDD még 2 kell az eyefinity-hez :R

    Kit érdekel a fogyasztás őszintén 28w vagy 100w :B ? Az egyetlen dolog ami számít az a képminőség.

    Gigabyte GA-Z97X-Gaming 7, I7-4790k,Enermax Platimax 1500W,G.Skill Ripjaws 1600 16GB kit,WD Caviar Black 2TB X3, OCZ Vertex 3 120GB, Asus BW-12B1LT x2, Dell U2711, Logitech Z-5500, Corsair K95, Logitech G9x

  • El Kebir

    őstag

    válasz zz top #1 üzenetére

    Rossz az ok-okozat összekapcsolásod, manapság már szinte semmi köze a paneltípusnak a fogyasztáshoz, hanem csak a háttérvilágítás mennyisége és milyensége befolyásolja.

    Talán csak annyi, hogy a drágább kategóriákban jobban figyelnek, az egyenletes fényeloszlásra, amit több fényforrással könnyebben lehet jobban megoldani.

    "Igazából valós véleményekre lennék kíváncsi"

  • Vazze_84

    csendes tag

    válasz zz top #38 üzenetére

    Igen nem egész egy éve én is rendelkezek egy U2711-el. 160k ért vettem anno. + pixelgarancia és kalibrálás ~ 170k volt. (nem a reklám helye de nagyon korekt és segítőkész megbízható pesti üzlet hivatalos Dell partner és még talán a legjobb az áruk is :C )

    Szoktam rajta épp úgy játszani is (2560x1440 ben MW3, BF3, Diablo, Starcraft és minden félét) mind autocadban tervezgetni vagy képeket szerkesztgetni vagy épp blueray filmeket nézni és egyszerűen imádom. Mindenkinek a szeme válogatja hogy mennyire zavarja az input lag én egyáltalán nem érzem vészesnek és a látvány és a képminőség meg a méret és a felbontás úgy érzem abszolút kárpótol. Persze ennyi pénzért már lehet venni nagyobbacska tv-t is de én monitort akartam meg tv van amúgy is :). Ez olyan mint a kifinomult hallású zenekedvelők :) van aki a 1,5 milliós hangfalpárban is talál hibát szóval egyén válogatja bár itt jegyzem meg a komoly hangfalak közt az még csak a bejárati kapu :DDD de az más tészta.
    Ennyi pénzért ilyen méretű és tudású monitort nem sokat vesztegetnek. az U3011 ~1050€, U2411 ~430€, Az Eizo monitorok ~3x annyiba kerülnek (1500-2250€) mint egy 2711 (600€) persze más a tudásuk is mint ahogy a NEC monitirok is (pl: MultiSync PA271W ~1150€ de van épp úgy 3-4000€ monitor is). Bár kicsit olyan mintha egy 3as BMW-t hasonlítanék egy Bentley Mulsanne-hez de kinek mik az igényei és arra áldoz is akkor.

    Én csak ajánlani tudom neked de mindenképpen érdemes szerintem a saját szemeddel megnézni egy ilyet a vásárlás előtt hogy neked hogy tetszik illetve a szemedet mennyire zavarja az input lag. Mindenkinek más szempontok a fontosak. Én nagy méretű monitort kerestem, és az elsődleges szempontok a képminőség és felbontás volt nekem no és persze nem utolsó sorban az ár is számít már amennyire a szóbajöhető variánsokat nézzük még aránylag olcsó is volt relative és otthonra bőven megfelel minden célra nekem és az input lag meg egyáltalán nem zavaró számomra. A káva meg nem vékony ez tény de nekem így is tetszik :B

    Az U2411et érdemes lenne egy U2412 mellé tenni és ugyan azt a képet, filmet játékot bármit megnézni rajta és akkor kiderülne a különbség is a kettő között (de vannak neten tesztek is) és abban is hogy miért kerül annyiba azon túl hogy Dell. A 27es drága ez tény. Én elgondolkoznék akár a 2311h vételén is ha már a piszkos anyagiak mert ~ 45-50 ezer forintba kerülnek az aprón és 3db eyefinityben azért nagyon nem rossz :K és még olcsóbb is mint 1db 2711-es.

    hát bőre sikerült és sok a mese sry :R

    Gigabyte GA-Z97X-Gaming 7, I7-4790k,Enermax Platimax 1500W,G.Skill Ripjaws 1600 16GB kit,WD Caviar Black 2TB X3, OCZ Vertex 3 120GB, Asus BW-12B1LT x2, Dell U2711, Logitech Z-5500, Corsair K95, Logitech G9x

  • Füleske

    addikt

    válasz zz top #1 üzenetére

    FullHD - ban egy ips sem fogyaszt többet. A felbontás növeli főleg a fogyasztást.

Új hozzászólás Aktív témák