Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #88470784

    törölt tag

    válasz willope #1 üzenetére

    Visszafelé egy utcával lentebb jár a busz a reptérre, mielött várnátok az út másik oldalán a megállóban :) Amúgy várom a beszámolót nagyon.

    [ Szerkesztve ]

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz willope #1 üzenetére

    Pár dolog nyilván nem teljesen ismert, úgyhogy:
    1. Tudom, ismerem, használom, ha nem kell sietni. És nem 23:30-kor jövünk ki a terminálról. Az Aerobús nyilván drágább, de elfér rajta a csomag, előre, online vehetem meg a jegyet, pont jó helyen áll meg, jár 23:30-kor és legalább 25 perccel hamarabb a városban van, mint a 65-ös, ami tekereg össze-vissza még a reptéren is és megáll minden fánál.
    2. Ne haragudj, tényleg, de próbáltál már az MWC idejére rengeteg olcsó apartmant foglalni itt? Nyilván nem. Ezt a kecót már tavaly szeptemberben lefoglaltam úgy, hogy előtte két héten keresztül leveleztem X tulajjal, akik rendre épp kiadták már a sajátjukat. Nyilván nem tudod, hogy nekünk egy hostel nem opció, hatan vagyunk, drágábbra jön ki, plusz a saját konyha, dolgozóasztal és az, hogy biztonságban tudjuk a cuccot eléggé a lakás felé terel minket. Sok éven át béreltünk helyi ügynökségektől lakásokat, aztán magánszemélytől is, egyrészt az drágább volt, mint az airbnb, másrészt ugyanígy minden alkalommal volt valami szívás (általában a nettel).

    Szóval értem én, hogy segíteni próbálsz, de pls hidd el, hogy nem véletlenül csináljuk úgy, ahogyan csináljuk.

    Nekünk a legnagyobb segítség az lenne, ha valaki egyszer csak jelentkezni, hogy helló srácok, van egy lakásom az Plaza Espanya mellett két utcával tetőterassszal, gigabites nettel és hat különálló, egyágyas szobával meg egy óriási asztallal a nappaliban. Nem kell nektek tök ingyen erre a hétre? :D

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Új hozzászólás Aktív témák