Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aswmaster

    tag

    nekem rengeteg notebook-om volt/van, de azért semmiképp nem mondanám rossz minőségűnek a Toshiba L sorozat notijait.
    nekem egy 1000 éves Toshiba L100-am van, ez a "töltős" gépem, most izmosítottam a procin meg a memórián, tökéletesen teszi a dolgát egész évben (kikapcsolva nincs sosem). már akkor ilyen full réz Zalman hűtés volt bent, ami még ma is sok notiban csak álom:

    a zsanérja meg magáért beszél, egy rugó előfeszítéses megoldás, csavarral állítható, hogy mennyire legyen szoros vagy éppen laza a tetejének a hajtása. mai napig nem láttam ilyen jó megoldást, IBM T sorozat zsanérjainál sem.

    persze lehet, hogy ezek a mai Toshibák már nem olyanok, mert megy a verseny, aztán "olcsóbbítani" kell ami nyilván a minőség rovására megy, de hogy régen nagyon jókat gyártottak, az biztos.

    "A tudományban a kísérletek és az elemzésük időhöz kötöttek, mégis úgy képzeljük, hogy időtlen természeti törvények bizonyítékát tárjuk fel. A törvények nem időtlenek, ezek is a jelen tulajdonságai, és idővel változhatnak." - Lee Smolin

Új hozzászólás Aktív témák