Hirdetés

2019. augusztus 25., vasárnap

(#1) xmaas

xmaas
(őstag)

Azok a zsanerok nem neznek ki valami erosnek majd kiderul mennyire lesznek tartosak

(#2) stratova válasza xmaas (#1) üzenetére

stratova
(veterán)

Toshibánál kicsit elmentek otthonról, L50-be beteszik az i7-4700MQ-t L50D-be meg 25 W-os (belépő) Beema?
Az aranyközép út szvsz a 35-37 W lenne de ők tudják.

KaBOOM? Yes Rico... KaBOOM!

(#3) letepem

letepem
(aktív tag)

Mi a helyzet az AMD féle csoda WiDi-vel, amivel ugyanúgy lehet mindent állítgatni, mint vezetékes megoldásokon? Nem született meg még a végleges verzió? :(((

látok, hallok, érzek és gondolkodom.

(#4) kirukris

kirukris
(tag)

Egy i5/i7+R9 M270/80/90 kombó tetszetős lenne :DDD

(#5) AxBattler válasza xmaas (#1) üzenetére

AxBattler
(nagyúr)

Ez jutott nekem is eszembe, már a 430-as Probook-oknál is a sikítófrász kerülget...

.............................. "Cable management is for the weak!" ................................

(#6) Agyzuzo válasza xmaas (#1) üzenetére

Agyzuzo
(addikt)

Pont annyira hogy a gari végéig még bírja. Jó nagy szívás tényleg, ahogy ez kinéz...

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#7) XuChi

XuChi
(addikt)

Sosem voltam egy toshiba rajongó. Nem tetszik egyik model sem. :((

(#8) Ice&Lime

Ice&Lime
(veterán)

Itt milyen munkára gondoltak vajon..., majd lassan zsanér sem lesz csak cellux...

[ Szerkesztve ]

(#9) fi:zi'k válasza XuChi (#7) üzenetére

fi:zi'k
(nagyúr)

Van 1-2 jó gépük azért, de jogos.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#10) Abu85 válasza letepem (#3) üzenetére

Abu85
(HÁZIGAZDA)

Január óta ott van a béta driverekben. Úgy működik, mintha vezetékes lenne a kijelző, csak közben vezeték nélküli.

A semmi az nem nincs, hanem van. Ha a semmi van, akkor nincs semmi, de ha nincs semmi, akkor valami van, de az nem semmi.

(#11) tntmax

tntmax
(aktív tag)

Meghallgatnám azokat a koponyacukorka hangszórókat, ha már ilyen cuki neve van.

(#12) letepem válasza Abu85 (#10) üzenetére

letepem
(aktív tag)

Platform tekintetében mi támogatja és mi nem ? :) Pl.: Trinity-s laptoppal megoldató ?

(#13) Abu85 válasza letepem (#12) üzenetére

Abu85
(HÁZIGAZDA)

A Richlandtől van. A Trinity csak akkor tudja támogatni, ha a beszerelt Wi-Fi Miracast kompatibilis.

[ Szerkesztve ]

A semmi az nem nincs, hanem van. Ha a semmi van, akkor nincs semmi, de ha nincs semmi, akkor valami van, de az nem semmi.

(#14) letepem válasza Abu85 (#13) üzenetére

letepem
(aktív tag)

Köszönöm! Mindjárt meg is lesem , bár nem fűzök hozzá sok reményt:)

U.I.: Ha jól olvasom akkor az! Így már nincs akadálya!

[ Szerkesztve ]

(#15) fi:zi'k válasza tntmax (#11) üzenetére

(nagyúr)

A többi termékük alapján annyira ne akard meghallgatni. :N

(#16) Akula

Akula
(senior tag)

Egy L50D pirosban jó lenne :)

az erő legyen veled!

(#17) airmax22

airmax22
(újonc)

Toshiba..... 1* vettem soha többet 4 szer volt szervízbe :)

(#18) stratova válasza airmax22 (#17) üzenetére

stratova
(veterán)

Ahogy az Asusom, csak az 2006-os és még megy (arról írok). :)) Szerintem egyetlen gép alapján ne alkossunk véleményt a teljes márkáról, bár a C széria nekem sem kéne.

[ Szerkesztve ]

KaBOOM? Yes Rico... KaBOOM!

(#19) Evil Snowman

Evil Snowman
(senior tag)

Az AMD-s verzió érdekelne, ha teljesítményben lehagyná a jelenleg 2 éves Phenom P960-asomat. Sajnos eddig csak egy ilyen APU van a piacon, de azt még nem árulja a Toshiba.
Fanyalgóknak: a kritizált zsanér 2 éve bírja a napi gyűrődést és semmi baja. :)

#1NZ-FE , CA18DE , K20A6#

(#20) Kronos3000

Kronos3000
(senior tag)

Az L70-et elfogadnám,a konyhába jó lenne... :DD

[ Szerkesztve ]

Wasabi...

(#21) Dr. Akula

Dr. Akula
(nagyúr)

Ha már DTR kazán, valami erősebb VGA-t is találhattak volna bele. A fullHD piros pötty, ma már alapnak kéne lennie. Telefonban képesek 5"-en megvalósítani, notiban meg 12-15"-en se nagyon. Persze biztos meg tudják magyarázni, csak nem érdekel a kifogás.

Xbox One X - PS4 - Dell 5491 - i9-9900K, G.Skill Trident Z 32GB 3200/CL14, MSI 2080Ti Lightning Z, ASUS Maximus XI Extreme, Samsung 970Pro 1TB, Corsair K95 RGB Platinum, Logitech GPro, Benq PD3200U, Phanteks Enthoo Elite

(#22) Dr. Akula válasza airmax22 (#17) üzenetére

Dr. Akula
(nagyúr)

Portege, Lifebook jó, a Satelite meg az olcsójános sorozat. Olyan a minősége mint bármelyik másik teszkósnak. Azért nem kerül annyiba mint a business class. Valamilyen rejtélyes okból kifolyólag az emberek többsége nem érti (nem is akarja megérteni) hogy nem márkanevek mellett van a vízválasztó, hanem szériák mentén. (Nem direkt neked mondom, hanem általánosságban.)

Xbox One X - PS4 - Dell 5491 - i9-9900K, G.Skill Trident Z 32GB 3200/CL14, MSI 2080Ti Lightning Z, ASUS Maximus XI Extreme, Samsung 970Pro 1TB, Corsair K95 RGB Platinum, Logitech GPro, Benq PD3200U, Phanteks Enthoo Elite

(#23) fi:zi'k válasza Dr. Akula (#22) üzenetére

(nagyúr)

A Lifebook az Fujitsu. ;)

(#24) Dr. Akula válasza fi:zi'k (#23) üzenetére

Dr. Akula
(nagyúr)

Ja igen, akkor itt Tecra van helyette.

(#25) oraihunter válasza Kronos3000 (#20) üzenetére

oraihunter
(aktív tag)

:C

oraihunter felhasználónak 381 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon! Ha sürgős, akkor az adatlapon a telószám (06-30-293-42-53), de számkijelzés nélküli hívást már 21-éve nem fogadunk!

(#26) allinterez

allinterez
(csendes tag)

Soha nem vennék Toshibát, de azért az AMD Radeon R9 M265X-nél felcsillant a szemem... :B

(#27) aswmaster

aswmaster
(tag)

nekem rengeteg notebook-om volt/van, de azért semmiképp nem mondanám rossz minőségűnek a Toshiba L sorozat notijait.
nekem egy 1000 éves Toshiba L100-am van, ez a "töltős" gépem, most izmosítottam a procin meg a memórián, tökéletesen teszi a dolgát egész évben (kikapcsolva nincs sosem). már akkor ilyen full réz Zalman hűtés volt bent, ami még ma is sok notiban csak álom:

a zsanérja meg magáért beszél, egy rugó előfeszítéses megoldás, csavarral állítható, hogy mennyire legyen szoros vagy éppen laza a tetejének a hajtása. mai napig nem láttam ilyen jó megoldást, IBM T sorozat zsanérjainál sem.

persze lehet, hogy ezek a mai Toshibák már nem olyanok, mert megy a verseny, aztán "olcsóbbítani" kell ami nyilván a minőség rovására megy, de hogy régen nagyon jókat gyártottak, az biztos.

"A tudományban a kísérletek és az elemzésük időhöz kötöttek, mégis úgy képzeljük, hogy időtlen természeti törvények bizonyítékát tárjuk fel. A törvények nem időtlenek, ezek is a jelen tulajdonságai, és idővel változhatnak." - Lee Smolin

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.