Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tamy

    senior tag

    válasz GGMPC #4542 üzenetére

    Köszi, de jelenleg még nem szeretném szervizbe vinni, RSD Lite látja, így szerintem egy megfelelő rommal menthető lenne házilag is, olyan nagyon meg nem is sürgős, úgyse bírom megszokni, már-már fontolgattam, hogy eladom, persze nem így, hogy hibás. A rom cserét is inkább mint utolsó esélynek szántam, szeretnék azért megbarátkozok vele, meg a végtelenségig a VE66 se húzza, lassan meg már használtan se fogok tudni mást venni, mint okostelót :( A szerviz gondolom Pesten lenne? Nem kizárt, hogy foglak majd még keresni ez ügyben, de ez ősznél előbb biztosan nem lesz, mivel nemsokára hosszabb időre elutazom, úgysem lesz időm/lehetőségem ezzel foglalkozni, addig meg inkább még házilag próbálkoznék. Mondjuk máskor is jól jött volna, ha egyébként is javít Motorolákat, és még alkatrészt is tud szerezni, nekem is van pár cím a tarsolyomban, de általában az utóbbival már probléma szokott lenni, viszont most még bízok benne, hogy valaki tud segíteni.

    [ Szerkesztve ]

    Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

Új hozzászólás Aktív témák