Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tatabike

    őstag

    Szép, meg minden, de nekem mondjuk nem sok értelme lenne. Én nem variálom a házamat, hanem olyat építek, vagy veszek, amilyet kell. Ezért nem szívesen adnék ki plusz pénzt azért, mert moduláris a ház. Úgyis összeraknám ahogy nekem jó, aztán úgy is maradna...

    Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

  • tatabike

    őstag

    válasz #06658560 #26 üzenetére

    Ha nem akarom variálni, akkor minek vegyem meg? Akkor veszek olyat, amit nem lehet variálni, de nekem jó az elrendezése, fele ennyibe kerül, és kész...
    Mondjuk én építem a házaimat, a mostani szellőzésben legalább ennyit tud. Az előző is jó volt, 5 évet kiszolgált, csak meguntam. Nem szeretem az előre ügyesen kitalált, mégis korlátok közé szorított dolgokat. Egy ilyen háznál, ami ennyire sokoldalú akar lenni, kompromisszum-hegyek vannak, azt sem szeretem.
    Azért meg nem fogok 60k-t kiadni, hogy nekem is jó legyen, meg a jóskapistának is... :N Mit érdekel engem, ki milyen házat használ...? Ez csak a gyártónak jó, többféle igényt elégít ki egyetlen termékkel, csak az a kár, hogy ennek az árát a vevők fizetik meg. Ügyes húzás.

    [ Szerkesztve ]

    Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

Új hozzászólás Aktív témák