Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tixem

    addikt

    válasz Drughi #18 üzenetére

    ha nekem is sennheiser fülesem lenne én is észrevenném, de a 2 ezres thomson hed 61 fülesemmel kb egy kategória, ami szerintem eléggé jól szól az árát tekintve. De mondom ez szubjektív, én beérem a gyárival is :)

    egyébként nagyon korrekt gép, gyors, teszi a dolgát zokszó nélkül, net héha belaggol, de amúgy olajozottan mennek a dolgok, a sztereó hangszórok meg reggel "kirobbantanak" az agyból :D és mindezt 28 ezerért sikerült beszerezni, hála a Telenornak :R

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

  • mrlujoak

    veterán

    válasz Drughi #18 üzenetére

    "Ha már rátették a walkman nevet, illett volna egy alap agybadugós fülest hozzá rakni a csomaghoz."

    Ez masszív hülyeség, már bocs!

    Az, hogy anno a drága - még felsőkategóriás! - W800i-hez, meg W810i-hez csomagolta a gyártó a fincsi kis agybadugós HPM-70-eseket, nem jelenti azt, hogy minden Walkman kapja...
    Ráadásul sokan úgy elkényelmesedtek - tesztelők is - hogy eleve a 20E-es kis Walkman-be is elvárták volna azt... :W

    Nézzetek körül!
    A SONY Walkman-ek közül is a drágább modellek kapnak komoly fülest, (mp3-mp4 Walkman-ek) míg a többi az alap SONY füleseket kapja.

    Mindamellett egészen addig féligmeddig reális volt - nem részemről már akkor sem, de mindegy - a sírás, hogy miért nem HPM-70 (vagy komolyabb füles) járt a modellekhez, amíg Fastport-ot használt a SE.
    Most, hogy 2010 óta mindegyik modellen (2010-es modellpaletta!!) van 3.5-es jack, ez teljes mértékben csak a headsetes kötelező tartozék...

    Egy Walkman modell nem csak a minőségi(bb) fülese miatt az, ami... :U

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Új hozzászólás Aktív témák