Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 7Heads Drago

    veterán

    válasz Shadowbull #956 üzenetére

    Nekem 15 éves dízel Golfom van. Bent vagyok több Golfos topikban is. Lehet hogy titkolják hogy kiégnek az autók? :F :F :F Több Volkswagen is van/volt a családban. Volt ami bőven 10 évet volt használva munkásautónak. Nem égett le egy se. Sőt Mo. rá lehet mondani hogy a Vw Németországból behozott szemétdombja le lett az elmúlt időben. Rengeteg problémás motorjuk van, de kiégésről még se tudok egyről se.
    Linkelj már nekem hasonló cikket ahol az öreg kiöregedett VW-k kiégését taglalják. A BMW-ről több cikk is van, pedig mint kiderült jóval kisebb darabszámban készülnek és mégis. A Mercinél, Audinál se tudok hasonlóról. Azok is prémium márkák. A szüleimnek 17 éves Opeljük van. Az udvarban a villám is belecsapot és mégse égett ki. (motorvezérlőt kellet cserélni)
    Többször leírtam hogy más esetek is vannak a cikkben, Te ezeken csak úgy átlibbensz, mint egy gazella. Koreában 1226 ember perelte be a céget és fizetek nekik kártérítést, ezután több 100.000 autót hívtak vissza.
    Bódi Csabi autója a BMW szervize után 20 perccel gyulladt ki és égett le. Jó öreg volt.... 8 éves. [link]
    Ez egy 5 éves 2013-as gyártású modell: [link]
    Persze lehet hogy csak szalonnát akartak sütni és csak a helyiek csaptak ekkora lármát.
    Ez is jó öreg széria: [link]
    [link]

    [ Szerkesztve ]

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Új hozzászólás Aktív témák