Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • iknight

    senior tag

    A nagyravágyó gyarló emberek a piaca ezeknek, nem azért van ez mert nem tudnak saját formetervet a kínaiak, nem azért varják rá a piacot melegítőre a pipát, meg csinálnak vertu másolatokat, mert nem tudnak saját formatervet, hanem vanak nagyravágyó emberek akik szeretnékenk olyan dolgokkal felvágni amit nem engedhetnek meg maguknak, és így vesznek ilyeneket, amik hasonlítanak az eredetire, bár általában sokkal rosszabb minőségűek mint egy megfizethető márka, de az avatatlan szemet be tudják csapni vele. Ha mindenki addig nyújtózkodna amíg a takaró ér, nem lenne ilyen gond.

    Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

  • iknight

    senior tag

    válasz tdd587 #45 üzenetére

    A replika mindent elvesz ami a lényeg, az ember azért vesz drága órát, drága ruhát, stbstb hogy érezze a minőséget a különlegességet amit az a márka nyújt. Lehet az akármilyen jó replika, nem ugyan az a szerkezet van benne, és nem ugyan olyan minőségű anyagokból vannak, hiszen az óráknál nem csak am árkáért fizetsz hanem a felhasznált anyagok minőségért és a nagyon precíz gyártástechnológiáért, és egy kínai replika ezt soha nem fogja hozni, sem órában sem másban, és én személy szerint szégyelnék felvenni egy replikát, ugyanis ha nem telik egy omegára, veszek egy doxa-t vagy atlanticot azzal ha olyan körökbe kerülök akik még értenek is véletlenül az órákhoz, azt mondják hogy jó kis órák és tényleg azok is, nem szólnak le senkit azért mert nicns 1 millája órára. De ha megjelenek egy ugyan annyiba kerülő replikával csak kiröhögnek, és voltam már olyan társaságban ahol volt eredeti, és röhögtem már ki osztálytársam a gagyi rolexével, vagány volt vele amíg meg nem tudta mindenki hoyg az többet nem vette fel. Ezek csak műmájer nagyfiúknak faroknövelésre jók, hogy vakítsák vele a 12-13 éves csajokat a discoba, komoly emberen én még nem láttam replikát, sőt még csak a gondolatát sem, hogy vegyen magának egyet. A másik meg, ha tetszik neki, akkor tisztelje meg a gyártóját hogy megveszi, ha meg nem tudja ne rombolja a márka preztizsét azzal, hoyg támogatja azoakt akik mindenféle kókány szarral rombolják azt. Pl nálunk ezek az Armani, d&g, gucci, stbstb annyira felhígulnak a hamisítványok maitt, hogy már azért nem vennék eredetit sem mert minden tagbaszakatt fickó ilyenbe mászákál az utcán.

    [ Szerkesztve ]

    Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

Új hozzászólás Aktív témák