Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daelion

    őstag

    válasz Petykemano #50 üzenetére

    Ryzen részre:

    1600 vs 1600x, x hez nincs gyári hűtés de kb ugyan ott van az OC vége mint az X de az X hez vehetsz még egy hűtést is extrába.

    Átlagos felhasználásra ezért nincs értelme a 1700 fölött venni mert egy OC 1700 kb ugyan azt tudja mint a drágább társai.

    X kb annak jó aki vagy nem akar vagy tud OC-val foglalkozni,énis ezért venném mert alapjáraton utálom buherálni a hardvert.

    Összességében az írásról:

    Jó szándék volt az biztos de ez alapján én senkinek se ajánlanám egy gép összerakását.

    Sztem mindenki döntse el első körben,hogy mire fog kelleni a gép és az alapján vegye de amik itt vannak feltüntetve azok enyén szólva is túlzóak szerintem.
    Legalábbis ha azt nézem,hogy ezek 'átlag' és alap szinten lettek feltüntetve.

    Én pl mindig furán nézek arra amikor valaki vesz egy fullos gépet aztán nekiáll olyan játékot játszani vele egész nap amire egy i-3/Ryzen 3 is bőven elég,szerencsétlen gép meg csak alszik közbe és másra nincs is használva a gép.
    Sportkocsival a sarki boltba járás esete kb. :D

    Az is számít persze,hogy mik az igények/elvárások.
    Ez alpján ami itt van leírva az én mostani rendszerem még 'belépő' sincs de mégse játszok vele 1 játékot a tudomásom szerint. :)
    Most fejeztem be 27 óra után 85% ra Wolfenstein II-öt és nem volt gond vele csak be kellett normálisan állítani a grafot 'ami nem low volt'.

    Optikai meghajtó témára:

    Én személy szerint nem használok már majdnem 3 éve és nem volt rá szükségem azóta de lehet fog kelleni,majd beszerzek egy ilyen külsőt ami csak olvasásra kell pár régi játék miatt,arra bőven elég az.

    De pl szüleimnél ez kikőtés volt,hogy nekik kell még új gépbe is.

    SSD/HDD

    Nincs SSD per pill gépembe és nem halok bele '~10 éves winyon van a windows' de új gépbe azért fogok rakni egy 250 est rendszernek+1-2 játéknak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák