Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BiP

    nagyúr

    válasz vndlczndr #12 üzenetére

    Megnyugtattál, hogy nem nekem kell :)
    Meg a 2020 után is elkélne egy pont, még ha külföldön nem is szokás odatenni.

    (#16) Szmörre: "a Win8.1-et pedig nagyon kevesen használják."
    Pedig jó az.
    Én anno a Win7-et imádtam, még a béta korszaktól kezdve, és már kint volt a 8.1, amíg még mindig a 7-est használtam. A 8-ast utáltam, de a lényeg, hogy utólag megszerettem a 8.1-et, tök jó Win7 utód lett.
    Ahova nem 10-est akarok feltenni (régi és/vagy gyengébb gépek) tökéletes. Ráadásul szuperül 7-esíthető a kinézete, akinek az kell. Frissebb és szerintem ma már összességében jobb, mint a 7-es. (meg könnyebb feltenni is, nem telepít gigákat első induláskor)

    (#19) CPT.Pirk: Szerintem sokkal jobban örült volna mindenki, hogy ha bár a modernUI a default kinézet, legalább megmaradt volna az Aero is válaszható opcióként. Senki nem sírt volna.
    Az időnként itt-ott megjelenő új homályos elemek meg inkább tűnnek valami B kategóriás iOS koppintásnak, mint átgondolt user interface frissítésnek.

    (#28) nonsen5e: Végtelenül helypazarló, és HATALMAS minden HATALMAS térközökkel az egyes elemek között.
    Na ez az, amit én sem tudok megemészteni. De ez igaz sok trendi dizájnt követő weboldalra is.
    Korábban kifért csomó minden egy képernyőre, ma meg tizedannyi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák