Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz dansun #16 üzenetére

    Én azon filózok, hogy 2x2 800-as BD-t vegyek, vagy 2x2 1066-os ultrát, előbbi 12k, utóbbi 14.5...tavaly a 160ft-os $ árfolyammal volt 16-17k a BD, most olcsóbb:D Nyári árfolyammal számolva 8-9k lenne, lol :))

    szerk: rudi !: Sok helyen megfordulsz, utána tudsz-e nézni, vagy tudod-e, mit jelent pontosan az élettartam gari? :F Mindenütt mást mondanak rá, de sehol sem biztosak benne, hogy helytállót mondanak- az arckifejezések alapján- :D sok helyen- gondolom mivel nem áll a helyzet magaslatán a számlázó progi- 99 évet írnak rá, azzal már kibékülnék ;]

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz rudi #38 üzenetére

    Én is így értelmezem, tehát minimum 1 év, mert az kötelező, és addig tart amíg gyártják. Srác is azt mondta a boltban, mikor inkább az 5 év garos BD-t akartam venni 3 év garos Kingmax helyett, csak a gar miatt akkor..hol lesz a DDR2 5 év múlva? Csak rávigyorogtam: ott ahol az SD 10 év múlva ;] De nekem azért fontos, mert ugye ha 5, 10, vagy több év kézzelfogható gart adnak egy termékre, akkor évek múlva is ha elromlik és már cserélni nem tudják, azt az összeget levásárolhatom ugye másra, vagy vissza is kérhetem a pénzt. Persze nem árt, ha a kisker üzemel 10 év múlva is, ezért csak stabil helyről vásárolok. Ha belegondolok, hogy nemtörődömség miatt valamire 99 év gart adnak, ami legyen most 40k, 15 év múlva mekkorát buktáznak, mert addigra valszeg cserélni nem tudják ha gallyra megy az adott dolog, és visszakérem a pénzt :U :D

    Asszem Te írtad a 450hx Corsair tápról a cikket, 7 év gart vállal a Corsair - aranyosak, a 400cx-re 3-at, a többire 5-öt, szóval megmaradtak az átlag 5 évnél a 2 kakukktojással is:D-, de itteni boltokban max 5 évvel láttam, a nagyker nyúlja le a többit, vagy a kiskerek?

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák