Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz Bad Pritt #17 üzenetére

    Nekem egyelőre az a (pesszimista) véleményem, hogy egy Levine-szintű mesélő/vezető nélkül hiába van ott a fél Bioshock-csapat, nem hinném, hogy sikerül valami, a korábbiakhoz hasonlóan maradandót alkotniuk. Persze volt egy Bioshock 2, ami annak ellenére nagyon jól sikerült, hogy az eredeti rész kulcsembereiből nem sokan dolgoztak rajta; viszont ott volt egy bevált világ, egy jó lore, egy csomó, az első részből kidobott concept amit be tudtak emelni a második részbe – és ezeken az alapokon sikerült is egy méltó folytatást készíteni, még Levine-ék nélkül is. Nem hiszem, hogy ezt egy teljesen új környezettel sikerülne megismételniük vagy akár csak megközelíteniük, de (mivel nagyon szeretem a franchise-t) remélem, hogy nem lesz igazam.

    Az pedig valóban érdekes, hogy bár Bioshock merchandise-t továbbra is a Ghost Story Games shopjában tudna az ember vásárolni, de sem a folytatáshoz, sem bármi máshoz az IP-t illetően egyelőre nincs semmi közük. Ami még furcsább, hogy februárban már 5. éve lesz az Irrational átszervezésének és átnevezésének (rohadtul megy az idő! :Y), de még mindig semmi hír bármilyen más játékról sem tőlük – oké, pici stúdió, kevés emberrel, de pont emiatt furcsa, hogy miből élnek 5 éve.

    [ Szerkesztve ]

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

  • aginor

    addikt

    válasz Bad Pritt #17 üzenetére

    Levin nyilatkozta korábban -az Infinity után-, hogy nagy szívás volt a játék (mondjuk látszik is a végeredményen) és soha többet olyat, azért is váltott., így nem hiszem, hogy olyan könnyű lenne befűzni ilyen rövid idő után.

    bLaCkDoGoNe: azért ne cumizzuk már ennyire Levint, ő sem mindenható, és az Infinity bebizonyította számomra, hogy ő sem mindig csak aranyat alkot. Ott van pl az általad is említett Bioshock2, ami korrekt munka lett, vagy még távolabb tekintve a Prey, ami nagyon hozta a feelinget (még az űr is jó választás volt, mint szeparált világ). Tehát van remény, és remélem rád cáfol majd az új játék. :P Mondom ezt úgy, hogy én is szkeptikus vagyok, de amíg nem láttam belőle valamit, addig még nem temetem.

    Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Új hozzászólás Aktív témák