Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bunfi

    őstag

    válasz .LnB #46 üzenetére

    1:0 oda. :R

    János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

  • Zanik

    addikt

    válasz .LnB #46 üzenetére

    Szerintem nagyon sok múlik azon is, hogy az olvasó fél milyen előítéletekkel rendelkezik, és eleve hogyan akarja értelmezni a szerző által leírtakat. Abu-t sokszor vádolják részrehajlással (hogy jogosan/jogtalanul azt nem az én tisztem eldönteni), és te láthatóan azok közé tartozol, aki szerint ő egy AMD-párti ember, aki szívesen belerúg az nVIDIA-ba. Ez a te prekoncepciót, és lám, belelátod ebbe a cikkbe azt, hogy Abu szándékosan nVIDIA-ellenes hangulatot akar kelteni, pedig lehet erről szó sincs (nem tudhatom biztosan).

    Én a magam részéről csak egy sima, az épp rendelkezésreálló adatokra támaszkodó cikket látok, ami leírja, hogy elsősorban nVIDIA kártya tulajokat érint ez a probléma (megj: más problémák meg lehet pont AMD kártya tulajokat érintenek). De ettől az Abu által leírt ténytől még nem lesznek az nVIDIA kártyák automatikusan szarok, az AMD-s kártyák meg királyok, és teljesen problémamentesek. Ezt Abu se állítja a cikkben. Ezt szerintem csak te látod bele. De lehet, hogy tévedek.

    Amúgy meg teljesen értelmetlennek látom hardvertermékek miatt ilyen parttalan vitákat folytatni, hisz nem vezetnek sehova, csak felesleges indulatokat keltenek, és egymás ellen hangolják az amúgy tök normális embereket.

    [ Szerkesztve ]

    Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

Új hozzászólás Aktív témák