Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kekegsm

    őstag

    válasz #85552128 #13 üzenetére

    Gondolom ismét az MSI Gaming lesz a leghalkabb.

    (#15) MongolZ : Minden fordulaton hangos a Strix.

    [ Szerkesztve ]

    Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

  • kekegsm

    őstag

    Én direkt halk gépet építettem, ahol szükség volt azért a megfelelő grafikus teljesítményre, de semmilyen téren nem akartam elszállni. Így egy GTX950 került bele. Nem is ez a lényeg, hanem hogy rengeteg kártyát leteszteltem (szerencsére hozzájuk tudtam jutni egy egynapos tesztre):

    Asus Strix OC
    EVGA 950 SSC
    EVGA 950 FTW
    Gigabyte GV-N950WF2OC-2GD
    MSI GTX 950 Armor2X
    MSI GTX 950 GAMING 2G
    Palit GeForce GTX 950 StormX Dual
    ZOTAC GeForce GTX 950 AMP! Edition

    Hang:
    Durván a leghalkabb az MSI Gaming. Legmagasabb fordulatszámon is csak közelről lehet valami gyenge suhogást hallani. Utána a Gigabyte következik, az is nagyon halk. a Palit sem lenne rossz, csak ott ciripelt valami kondi, azt lehetett hallani, de a venti szinte hangtalan.
    Leghangosabb a Zotac és az Asus. Mint a porszívó, olyan volt mindkettő.

    Hűtés:
    MSI Gaming és Palit holtversenyben a legjobbak, utána Gigabyte, legrosszabb az Asus. ugyanabban a szobában, ugyanaz a teszt (Unique Valley), és az MSI 21 fokkal volt az Asus alatt.

    Teljesítmény:
    nem voltak nagy különbségek, a két EVGA volt a csúcson, MSI Armor az alján, de a két véglet között 6-7% volt csak.

    Számomra nem volt kérdés, hogy az MSI Gaming a befutó, pedig soha nem szerettem az MSI-t, de hűtésben rohadt jók. Remélem tartós is lesz.

    Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

Új hozzászólás Aktív témák