Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SentryGun

    aktív tag

    Pont ma tapiztam végig egy sor 13-as vaio S szériás gépet. Hogy őszinte legyek nekem nagyon gagyi érzésem támadt tőlük. Tiszta műanyag, a kiállított darabokon egy csomó gomb lifegett (wlan kapcsoló), tudom, hogy ezt nyomkodja mindenki, de ennyiért már illene bírnia. A kijelző zsanér megoldás meg borzalmas, egyszerűen "hintázott" az összesen a kirakott 8 közül (mind s). A Z-ken nem, de az megint más árkategória.

    Volt mellettük a samsung series 5-ből 13-as és egy 14-es is. Egyrészt olcsóbb is volt a 13-as, mint az ugyanolyan felszereltségű sony, másrészt sokkal minőségibbnek éreztem összerakottság terén. Elég csak a kijelzőt említeni (zsanér).

    Az 1366x768 pedig kategóriaátlag a 13-as mezőnyben. Szinte csak az i7-es modellek vannak 1600x900 (jól írtam?) felbontással... Nem zavaró, de ha lehetne választani akkor szívesen vennék nagyobb felbontásút, de a nekem speciel semmi szükségem i7-re...

  • SentryGun

    aktív tag

    válasz CyberPunk666 #10 üzenetére

    Félreértés ne essék. Jelenleg nekem is vaio-m van (f series).
    Ennek ellenére nekem (kizárólag személyes vélemény!!) valahogy olcsónak hatottaknak az árért, amiért árulják őket. Azt nem értem miért sajnálnak egy kis fémet a gépekből... (Tudom, aki fém keretet akar, az vegyen thinkpadet.)
    Ha kinyitod a samutól sem kell hasra esni: Két órája csak review-kat olvasok. a 14-esen állítólag kis nyomkodásra úgy hullámzik az alsó rész, hogy öröm nézni (ph tesztvideó)...

    Igazából az új lenovo u310 tesztet várom már egy hete itt, de csak nem akar megjelenni... :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák