Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • modder

    aktív tag

    Akksi: oké, egy 14 colos i3-as gépnek illene kb 4 órát bírnia. mivel nincsen benne turbo boost, és valszeg a videokártya sem vesz vissza alapból a teljesítményből olyan szinten, plusz a helykihasználtságnál inkább az akksi méretén spóroltak, valszeg ezek együttesen hatnak így az üzemidőre.

    Billentyűzet: Én nyomogattam már ilyen billentyűzetet, semmi bajom nincs vele, megszokható. vannak ennél ötször rosszabb billentyűzetek.

    gyenge kijelző: buzi vagy? Az összes laptopnak 1366x768-as a felbontása manapság. ezen kívül még fullHD-t csinálnak, de az már inkább 250e fölött, és min 15,6"

    Most rendelek egy ilyen gépet, a szempontok a következők voltak: i3 proci, 14". Ár/Érték arányban a z460a érte meg a legjobban, de az összeset eladták az országban, még a laptopszalon.hu hitegetett egy hetet, de offolták. Aztán láttam a pc-outlet-en ezt a gépet. minimálisan jobbak a paraméterei a z460a-tól, és 137e (máshol 150e). Szerintem simán megéri.

    Van egy olyan érzésem, hogy aki lefikázta ezt a gépet, annak megakadt a szeme a belépőszintű üzleti kategórián. csakhogy azok a gépek, amik tényleg üzleti kategória kb. 180e-től kezdődnek. -- és annyival tudnak többet érdemben, hogy 1-2 órával tovább bírja az akksijuk, de teljesítményben ugyanott vannak.

    Annyit akarok mondani, hogy az árhoz mérten a kompromisszumok simán elfogadhatók, akinek meg van rá pénze, az vegyen egy IGAZI üzleti modellt 200k-ért.

Új hozzászólás Aktív témák