Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • e-newsee

    addikt

    Én is küldtem vissza már WD terméket. Igaz, én boltban vettem, de véletlenül sikerült ledobnom a szőnyegre első héten. Sérülés nyoma nem látszott rajta, csak az esés után ketyegett, és nem olvasta be. Gondoltam, próba szerencse alapon elküldöm.
    Ha jól emlékszem, volt két lehetőségem:
    -Mindenképpen kapok egy újat, csak az RMA jogosságától függ, hogy ingyen, vagy utánvéttel ki kell fizetnem az újat.
    -A másik pedig, hogy ha jogos az RMA, akkor kapok egy újat ingyen, de ha nem jogos, akkor nem kapok semmit, csak egy levelet, hogy én okoztam a kárt, ezért kidobták a cuccost, én meg így jártam.

    Én sima postával küldtem, mint nemzetközi csomagot. Nem emlékszem, mennyi volt, de nem volt veszélyes ára. Tudom, azt írják, hogy ne postával küldjük, de kevés esélyt láttam a sikerre, így nem tűnt nagy kockázatnak egy nemzetközi csomag tracking numberrel ellátva.
    Kb egy hét múlva jött egy csomagom, benne az új vinyó. Elfogadták az RMA-t! :Y
    Szerintem meg sem vizsgálták. Be volt írva hibának, hogy kerreg, nem olvassa be. Gondolom kipróbálták, és tényleg kerregett, tényleg nem olvasta be, külsérelmi nyom nem volt rajta, szét meg nem szedték. Pedig akkor kiderült volna, hogy kapott egy jókora ütést, és megmekkent a fej.

    Szóval korrekt volt a WD, de ahogy olvastam több helyen, nem nagyon szoktak sz@rozni a garikkal. Kb, ha van, és nincs egy golyó ütötte lyuk a vinyón, akkor kapod is az újat.
    A gari nálam is újraindult.

    "Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Új hozzászólás Aktív témák