Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janeszgol

    félisten

    válasz Meggyi001 #1 üzenetére

    Ez a háttérkép tipikus LG-s. Ha meglátom rögtön a márka jut eszembe róla. Van G2-m (és mivel nem adom el, lesz is, marad is). Anno 2014-ben, amikor kötöttem az első előfizum a G2-t akartam megvenni. Telekom vagy Voda. A Vodánál akkor 92 ezer forint volt. Ez nem fért bele nálam akkor. A Telekomnál csak hatvan valahányezer, de hol volt, hol nem. Tehát ránéztem volt, később ránéztem nem volt. Két nappal később volt, rá pár órára nem. És így tovább. Miért nem rendeltem meg tőlük? Féltem akkor telekomosnak lenni.
    Akkoriban volt az, hogy évekig vacak volt a weboldaluk, hol működött a fizetés, hol nem, trükköztek a számlákkal is (későn postázták, hogy késsél), az adatbázisuk káosz volt (más számláját kaptad meg).

    Szóval 2014-ben G2 helyett vettem egy Sony M2-t. Aztán később sikerült beszereznem egy G2-t. Nálam ez a telefon korszakalkotó volt. Már a kinézete sem volt semmi, kamerában (fotó) pedig olyanokat ki lehetett belőle hozni, amiket az S4-S5 telókból sem. Amúgy személyesen elsőnek 2013-ban találkoztam vele, anyukám főnöke vett egyet magának. Akkor megnézegettem. Utána meg 2014-ben a dunaújvárosi Telekom üzletben, de ezt fent már megírtam. Akkoriban szerettem telefonokat nézegetni az üzletekben, aztán mondom mielőtt megrendelem neten, megnézem élőben.

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

Új hozzászólás Aktív témák