Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erdoke

    titán

    válasz hallador #42 üzenetére

    Az áraknak nézz utána, iPad 4-et 150e Ft-tőle vehetsz közvetlenül Apple-től, és munkára inkább elég a 16 GB-os, mint játékra...
    Laptopból az általam kijelölt 1,5 kg környéke + az SSD miatt lesz drága a választás, de amyaghasználatban, sszeszerelési minőségben ilyen tucatterméket, mint amik a hírben szerepelnek, nem nehéz találni. Egyébként egy szóval sem mondtam, hogy ugyanannyiból kijön, de ha Spectre vonalon mozgunk megfelelő tárhellyel, akkor sok minden belefér laptop + iPad vonalon is.

    (#43)
    A (ki)használhatóságot sok minden befolyásolja, de érdemes inkább fordítva feltenni a kérdést: Mi az, amit egyáltalán ki tud váltani egy iPad, illetve ezek közül mit lehet vele gyorsabban megcsinálni? Az a helyzet, hogy elég sok. Amire én használom:
    Email, Internet
    Alap dokumentum kezelés (olvasás fullos, egyszerűbb módosítások)
    Szervező funkciók
    Intranet, SharePoint, Ügyfélközpont
    Költségelszámolás
    Konferenciák, egyéb professzionális "szociálódási" módszerek

    Amire várhatóan alkalmassá teszik a közeljövőben:
    CRM (olvasási joggal)
    SAP (korlátozott olvasási joggal)
    Árazási rendszer (saját rendelésre készült)
    Technológiai támogatási rendszer (saját rendelésre készült)

    [(#44) decibel/B]
    A hírben egy olcsósított, nagyközönségnek szánt hibrid szerepel (én csak a 11-es verzióról beszélek, a 13-as kuka), ehhez mérten kell hardvert választani ellene is. Egy 90e Ft-os iPad 2 még mindig jobb tablet élményt nyújt, hasonlóan műanyag, budget Ivy szubnoti se fog 400 ezerbe kerülni, még a felébe se. 128 GB-os SSD-vel a kisebbik hibrid is lesz 700 euró, azaz 210e Ft, talán még több is. Tehát hasonlítunk mondjuk 270 ezret 210-hez. Igényesebb szubnoti + iPad 4 minőségi ellenfele a Spectre vonal lehet, kb. azonos áron...

    [ Szerkesztve ]

    A legjobb aláírás a héten

Új hozzászólás Aktív témák