Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz erdoke #49 üzenetére

    Gondolj bele, hogy sokan azért vesznek iPad minit, mert a normál iPad 640 grammját túl nehéznek találják. Ki akar 1 kilós tabletet használni? Próbáltad már? Ölében tartva akár laptop is lehet, fölösleges bohócok kötni a lecsatolással...

    Belegondoltam engem ez nem érdekel, és pont ezért nem nagyon fogom kipróbálni sem. Tök jó, hogy könnyű meg szép, meg nagyon jó, meg minden, csak éppen ezt hova tegyem, ha semmire nem jó amire én használnám...

    Munkára nekem alkalmatlan (És az nagyon sok sem arra veszi akiket emlegetsz...)

    Ha iTunest használsz, annyira nagyon nem érthetsz az iOS-hez. :N Én nem használom, pedig nem vagyok IT guru.

    Várj csak nem is akarok....

    Én meg minél jobban próbálom minimalizálni az Apple termékek használatát, szóval teljesen mindegy, mennyire "jó", Nekem az IPhone is felesleges rossz, de ez a cég policy.

    Akkor még mindig ott tartunk hogy neked nem felel meg. És? Akkor mi van, a másik x embernek meg még tettszhet is nem?

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák