Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shtml

    őstag

    válasz Móci #34 üzenetére

    Egyéni ízlés dolga, de nekem kettő Sharkoon Rebel 9-em is van, az egyikben a saját, a másikban a barátnőm gépe lakik. Anyag biztos kevesebb van benne, mert nincs 9.5 kg (nem tudom, mennyi), de elég stabil, nem ciripel és az illesztések is rendben vannak. Nem utolsósorban a stílusa nekem nagyon bejön, letisztult vonalak, de ez megint ízlésfüggő.

    A winchestert persze bugyigumival függesztettem fel, ez is olyan dolog, amit ebben a CM-ben nem lehet megtenni, mert a HDD-keret csak 3.5 collos. De ha a HDD rezonál, az nem is a ház hibája, hanem a winchesteré.

    Edit: Ha a gépedet a padlón tartod, akkor ebben a CM-benkülön rossz, hogy alulra kell tenni a HDD-ket. A Sharkoonban bárhová teheted őket, a beszerelő sínek mellékelve vannak. Az előlapi ventilátor keretét is egyszerűen áthelyezheted bárhová.

    [ Szerkesztve ]

    A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

  • Skizz

    addikt

    válasz Móci #34 üzenetére

    pont mint az elite331-nél, szóval nem sok... nálam 1000-es AC venti van elől-hátul, hátulra bőséges mert 3D alatt is csak enyhén meleg levegőt nyom ki, forrót sosem, előre viszont el kell a power, csak éppen ott van a venti előtt egy textil porszűrő, a fém lyukacsos előlap meg egy méhrács is, szóval nemcsak szellőzés beli problémák vannak, de bármilyen ventivel használom, hangos. oldalra meg nem szeretnék ventit szerelni, egyrészt mert 80 mili és qrva hangos, másrészt mert majdnem ütközbe a tx2-vel, annak meg nem sok teteje van... ezért is fontolgatom már elég régóta a ház cserét, de csak a szellőzés miatt kidobálni 17-18k-t...valahogy ki kéne vágnom a méhrácsot. :F

Új hozzászólás Aktív témák