Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mirage

    tag

    válasz Telda #10 üzenetére

    Olyan kevésszer fordul elő a wipe ebben a játékban savagen kívül, hogy nem szoktak kiakadni rajta amúgy az emberek, ha mégis akkor csöndben kilépnek, megesik az olyan :DD

    De ha van is wipe az annyiból jó hogy ténylegesen lehet segíteni a másiknak elmagyarázni, ami azért szórakoztató a maga módján főleg hogy azért a többség ténylegesen hallgat is a tanácsra.

    Személy szerint amúgy én nem bánnám hogy ha a normál content nehézsége is egy picit nagyobb lenne, nem mintha valaha is különösen nehéz lett volna bármi savage és esetleg extrémen kívül, csak az utóbbi két kieg alatt azt éreztem hogy egyre könnyebb minden de ez úgysem fog változni sokat elvégre a casual jelleg miatt szeretik a legtöbben a játékot.
    Talán a nierek voltak most az egyetlenek amik kicsit összetettebbek voltak, de ennek hála a gameplay szórakoztatóbb is lett szerintem, mégha meg is hal az ember néha.
    Előtte az ivalice-t le lehetett úgy játszani hogy csak nagyon ritkán pillantottál fel a netflixről közben :DDD

Új hozzászólás Aktív témák