Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #19617792

    törölt tag

    válasz Yany #134 üzenetére

    Lehet, hogy nem tűnik nagy dolognak bevenni a tesztbe egy 4830-at és +2GB RAM-ot, de ha Te lennél fLeSs helyében szerintem nem igazán örülnél ennek. A 4830 esetén még talán-talán könnyen kivitelezhető a dolog. A +2GB RAM-nál viszont minden egyes tesztet újra végre kellene hajtani és az sok idő, és elég fárasztó lehet a tesztelőknek (nemcsak lehet, hanem az is). Én is megjegyezhetném, hogy kéne a 4830 is, de nem teszem meg, mert már így is bőven túlmutat azon, mint amire gondoltam. (nem hittem, hogy ekkora teszt lesz, meglepett.) A teszt ütős lett, egy remek átfogási lehetőséget ad a különböző kártyák, kategóriák közti tejlesítménykülönbségről, és nagymértékben megkönnyíti a felhasználók dolgát, de szerintem fLeSs-sék dolgát is valahogyan (valahogy biztos). :)

    Nekem például segített eldönteni, hogy a majdan (jövőben valamikor) elérhető keretből melyik kártyát is választom majd, nekem eddig is mindig szimpatikusabbak voltak az ATI kártyák, és nemcsak emiatt is, a kerettől függően a HD 4670, a HD 4830 és a HD 4850 a jelöltjeim (egyikkel sem járnék rosszul abban is biztos vagyok, nem nyomjám én 1680x1050-ben 8xAA-val, legfejlebb 1440x900-ban max 2xAA-val, és ez szerintem egy kártyának sem okozhat nagy gondot). De mindez még kérdéses, előbb a félévi eredmények, ez meg az, utána majd valamikor.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák