Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Pug #119 üzenetére

    Kb ugyan az, hogy te vagy az ügyeletes anonim beszóló ember itt,minden szakmai hozzászólást nélkülöző beböfögésékkel, mert ilyet még nem láttam tőled. Neked találták ki az internetet.

    Nem látok semmi kereszteslovag vagy Nv fan dolgot a fenti eszmefuttatásban.Nem ajnároztam a szériát nem is húzom le, nem ekézem AMD-t állandóan .
    Nem azért mert NV hanem mert az RT lesz a jövő remélhetőleg. kb a valós RT eljárásoknak és grafikai minőségnek a töredékét tudja vissza adni e z a pár fény / árnyék/ tükröződés effekt.Beszélhettem volna éppen autóról is bármiről, nem ez volt a lényege a mondandómnak.
    Minden szériának van egy húzó terméke ha sikeres ha nem, az adott termékskálán belül akkor is az a legjobb eladásban, ár/értékben ilyesmi, még ha globálisan szar is az egész széria.Szerintem ez jelenleg a 2070 mert RT nélkül sem rosszabb sem a teljesítménye sem az ára a GTX 1080 nál. Ha ezt te nem érted meg és te ezt látod benne az téged minősít.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák