Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz - = Zk = - #2 üzenetére

    Múltkor haver leszedte Gamepassból és streamelte discordon, miután kibattlefieldeztük magunkat, kiváncsi voltam én is miért nyomják annyian, ezért rátapadtam a streamre. A játék érdekes volt kb 3/4 órán át, egészen addig, míg rá nem jöttünk, hogy zéró fizika, sebzés, törés van benne. Azzal akartunk ökörködni, hogy elvisszük a kombájnt a sínekre és ha jön a vonat, akkor lesz egy jó kis pusztítás vagy valami :)) konstatálnunk kellett, hogy semmi sem történt. :(

    Aztán a haver mondja hogy megpróbál lerongyolni a hídról a traktorral a folyóba, megint semmi.

    Aztán amin még röhögtem, hogy hiába mész neki a kombájnnal vagy a traktorral a kerítésnek vagy a tárgyaknak, sziklaszilárdak és állnak mint a cövek. A kombájnnal ráadásul sikerült úgy fennakadni a kis kerítésen, hogy nem tudtuk leszedni sehogy sem. Na mondom ez igen, nem volt nehéz bebugoltatni a játékot. :C

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák