Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ElEvEn11

    senior tag

    válasz #04824576 #348 üzenetére

    Kíváncsivá tettél, ezért megkérdem. Mit gondolsz? Hogyan lenne praktikus (gyors, kézre álló és kellőképpen egyszerű) programokat indítani? Az, hogy lenyitom a Start menüt és rákattintok az indítógombra (csempére) csak eggyel több, mintha a tálcán van (A tálcát eleve nem használom, mert szerintem rettenet csúnya, amikor minden oda van hányva; ahogy írtam korábban.). Így nyilván nem a leggyorsabb, de annyira bonyesznek sem érzem, hogy ne lenne praktikus. Vagy esetleg itt most a praktikus szót értelmezzük különbözően? :B
    BTW, ha így kérdezek rá, hogy szerinted mi lenne a praktikus, akkor ez nem személyes preferenciát jelent, ami nem hinném, hogy objektív? Vagyis inkább arról szól, hogy kinek, mi a praktikus, tehát ízlés-beli, szokás-beli dolog, így pedig inkább szubjektív.
    Nem meggyőzni akarlak tényleg. Csak érdekel a véleményed a fentiek fényében. Meg így nyilván teljesen egyértelművé tettem azt is, hogy számomra miért jó a csempe rendszer a Start menüben. :K

    [ Szerkesztve ]

    Szerintem az iLindowsdroid, egyedi GUI-val a világ legjobb op.rendszere. ;o)

Új hozzászólás Aktív témák