Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nikosi

    csendes újonc

    válasz lenox #61 üzenetére

    "...Eloszor irod, hogy bizonyos esetekben hasznos, aztan megcafolod magad...."

    Nem értelek mivel cáfolom magam. "A decentralizáltság mint működési forma bizonyos esetekben hasznos, máskor viszont a centralizáltság az üdvözítő." Nem cáfoltam magam sehol.

    "Mondom, elso lepeskent fogadd el, hogy van, akinek ez erdekes...." Rendben akkora coin bányászat egy hobbi, mint a horgászat ugye? Rendeben na ez már egy válasz második még egy ok a bányászatra, hobbi, de ez még mindig csak a bányászatra magyarázat arra pedig van még ezer egy hiszen lehetne mondani haszonszerzés, megélhetés soroltam is már párat eddig is. Haladunk de még mindig nincs válasz az alap kérdésre.

    "...amig nem fogadod el, hogy van akinek hasznos, addig laposfoldhivo..." Elfogadom, hogy hasznos hiszen le is írtam, nagyon is hasznos abban, hogy illegális dolgokért anonim módon fizess, nagyon hasznos pénzek mozgásának hatóságoktól való elrejtésére, ennek ellenkezőjét nem is mondtam. A "törvényes" legális hasznosságra gondoltam.

    Mondok egy példát: Torrent -> illegális tartalmak decentralizált megosztása (egyik illegális hasznosság, ugye) Torrent -> Működési elv bevezetése Windows frissítések decentralizált terjesztése egy lokális hálózatban ezzel tehermentesítendő a frissítésért felelős centralizált szervert és gyorsabb terjesztés. (legális hasszánosság)

    Na ilyen példát pl egy coinra.

    Nem én vagyok demagóg hanem akik többet akarnak beleláttatni valamibe amibe nincs más. Mondom meggyőzhető vagyok.

    Mondom te mért nem vagy lapos földhívő, hiszen te sem tudsz egy egyszerű mondattal szolgálni, hogy mi más értelme van egy coinnak, mint az anonim eszköz.

    Még egyszer kifejtem a torrent/coin decentralizáltsága egy tulajdonság mert önmagában az, hogy valami centralizált vagy decentralizált csak tulajdonság. Mint a takaró puhasága.

Új hozzászólás Aktív témák