Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gorlin

    őstag

    válasz Morden24 #21 üzenetére

    "Már sokszor le lett írva, hogy az OEM korlátozások gyakorlatilag nem léteznek, szóval szinte lényegtelennek lehet őket tekinteni."

    Ha cserélem az alaplapot észreveszik és többé nem aktiválják.Ezt onnan tudom hogy nekem dobozos van ,és bármit cserélhetek benne nem kell telefonon aktiválni.Kivéve ha alaplapot.Na akkor kiírja hogy ez a Windows már használatban van .Ekkor fel kell hívnom a telefonos ügyfélszolgálatot és meg kell mondanom hogy bizony ám csak egy gépen használom .Ha oem lenne nem aktiválnák.És én könyörögni ,hazudni(elromlott a régi stb) had ne akarjak már ha mondjuk 45ezer forintot fizettem egy OEM termékért.
    A másik a támogatás .Tudom tudom ha jó fej a diszpécser akkor segít meg ha jó napja van .Ha nincs akkor simán azt mondja hogy uram sajnálom ez OEM termék hívja a számítógép gyártóját.Nekem ez a kettő igen is fontos
    És had zavarjon ha más ugyan annyit fizet a teljesért mint én az OEM-ért ,és még legyünk hálásak hogy ez bizony egy kis piac ,ezzel az akciós OEM-el csak nekünk segítenek :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák