Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fokukac

    nagyúr

    Hello, Nekem ez azért furcsa, mert én eddig is azt hittem, hogy már elérhető, nekem évek óta volt Android Auto a pixeleimen (először Pixel 1, majd most Pixel 4a, 10-es majd 11-es androiddal).
    Mondjuk csak idén tavasz óta voltak olyan kocsijaim, amiken tudtam is használni ezt a fícsört, de a lényeg, hogy nekem eddig is volt és eddig is működött. Vagy inkább úgy fogalmaznék, hogy az appok működtek, működnek, faszán.
    A play store-ban is megvolt nekem, és rendszeresen frissült az app.

    Viszont!
    Bármi ami hanghoz, szövegfelismeréshez kapcsolódik, az valami borzasztó, mert az asszisztenst hívja segítségül, de az ugye nem tud magyarul, de mégsem angolul beszél, mint egyébként, hanem angol kiejtéssel halandzsázik egy magyar hibaüzenetet állandóan.
    Ha megnyomom a kormányon a hangvezérlés gombot, ha kimondom, hogy OK Google, vagy akár ha ráklikkelek a kis mikrofonra a kijelzőn, ugyanazt a halandzsát mondja, és nincs más. Nem lehet kikerülni, nem lehet túllépni rajta, csak ezt mondja, mindig, használhatatlan.

    Mindezt úgy, hogy magán a telefonon bármikor bediktálok bármit. a Google maps-ben már 2012-ben be tudtam diktálni a címet a Nexus S-en, magyarul, és odavitt, és ez most nem megy, pedig...

    Felvettem videóra is,nem tudom, másnak is így viselkedik-e. Ford Mondeón és Opel Astrán is ugyanezt csinálta :C
    [Android Auto halandzsa]

    [ Szerkesztve ]

    Pleased to meet you - hope you guess my name

Új hozzászólás Aktív témák