Hirdetés

2019. augusztus 23., péntek

(#1) toyone

toyone
(őstag)

Képgaléria

Köszönöm Abu

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#2) Abu85 válasza toyone (#1) üzenetére

Abu85
(HÁZIGAZDA)

Feltölthetjük a galériát a PH-ra?

Nincs mit, ez a dolgom. :)

[ Szerkesztve ]

A semmi az nem nincs, hanem van. Ha a semmi van, akkor nincs semmi, de ha nincs semmi, akkor valami van, de az nem semmi.

(#3) KAMELOT válasza toyone (#1) üzenetére

KAMELOT
(nagyúr)

Miért nem volt GTX780 vagy TITAN? :)

V1200 - 8CORE - 4K

(#4) jim bcs válasza toyone (#1) üzenetére

jim bcs
(MODERÁTOR)

Gratula!!! :C

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#5) radi8tor válasza toyone (#1) üzenetére

radi8tor
(MODERÁTOR)

Gratulálok kolléga! :)

[ Szerkesztve ]

⭐ https://wellbe.hu

(#6) WayneGace

WayneGace
(senior tag)

Gratulálok!

Viszont egyet nem értek. Ugye itt a tuninghoz kell valamilyen jó alaplap, azt csak meg kell venni, kell egy extrém cpu hűtő, azt csak meg kell venni, kell nitrogén, azt csak meg kell venni. Külső szemmel annyit látni, hogy azonkívül, hogy előkészítik a tuningolók a cuccot és töltögetik a hűtőfolyadékot, mindent a kész vásárolt termék csinál.

Tehát van itt az embernek valami szerepe vagy csak idő és cucc kérdése az egész?

Totál noob vagyok a témában, ne harapjátok le a fejem! :)

(#7) atti_2010 válasza WayneGace (#6) üzenetére

atti_2010
(nagyúr)

Grat az eredményekhez!

Ez olyan mint az F1 cucc is kell hozzá meg ember is mert össze kell rakni és be kell lőni minél pontosabban másképpen semmit sem ér a jó cucc.

[ Szerkesztve ]

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#8) lizakattila válasza WayneGace (#6) üzenetére

lizakattila
(senior tag)

Szia!

Én is csak laikusként tudok nyilatkozni, de...
Szerintem, ha bármelyikőnk kezébe adnának egy ilyen cuccot, még csak meg sem tudnánk közelíteni ezeket az eredményeket. Sőt, meg merem kockáztatni, hogy mindenféle "előképzés" nélkül, szerintem rögtön hazavágnánk a cuccot.
Olvasgattam az extrém tuningról, meg nyomon követem a srácok eredményeit, ez alapján mondom, hogy itt is a részletekben rejlik minden.
Nagyon sok múlik a fizikai tényezőkön (szigetelés, megfelelő -hőmérsékleten tartás).
Illetve nem utolsó szempont a hardverek és a programok (tweak-ok) ismerete sem.
Tehát csak "kívülről látszatra" ilyen egyszerű ez.

Grat az eredményekhez srácok!! :R

[ Szerkesztve ]

"Ha próbára akarod tenni egy ember jellemét, adj neki hatalmat." - Abraham Lincoln

(#9) #97716736 válasza toyone (#1) üzenetére

(törölt tag)

Grat! :K

(#10) WayneGace válasza atti_2010 (#7) üzenetére

WayneGace
(senior tag)

Persze, de ott maguk készítik például sebváltót vagy karosszériát, nem megveszik azt egy boltban.

(#8) lizakattila!

Értem én, csak pont azt kérdezem, hogy mennyi itt az ember szerepe.

(#11) rudi válasza WayneGace (#6) üzenetére

rudi
(nagyúr)

Ajánlom ezt a cikket. Elég sok apróságra oda kell figyelni, ami úgy nagy hiretelen nem ugrik elő bárki fejéből, igényli az utánajárást, gyakorlatot.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#12) blackrulz válasza WayneGace (#10) üzenetére

blackrulz
(veterán)

benne van a válaszában. sok. ez a szintű tuning komoly felkészültséget igényel, és nem csak hw oldalról, de sw szinten is, nem mindegy milyen tesztet milyen os-en, milyen apróbb módosításokkal kell futtatni, már a hw összekészítése is specifikusan az adott teszthez van, nem elég ha bekéred mindenből a csúcsot, betúrsz a biosba, locsolod a hűtést, feldobsz egy win 8-at aztán wárod a mannát. ;)

Rohadtok egész nap a levegőn és labdáztok, vagy leültök a gép elé és csináltok valami értelmeset?

(#13) toyone válasza Abu85 (#2) üzenetére

toyone
(őstag)

Fel, yolan készítette őket.

(#3) KAMELOT
Vagy sajtónál volt ami erős vagy még az országban nincs.
GTX 770 volt, ami átnevezett GTX 680 ugye. A 680-s egy nappal előtte kezemben volt, kiteszteltem előtte mit fog bírni. Az biztos volt. A GTX770 meg 1 órával előbb jött meg mint ahogy belekezdtem. Megnéztem, de mivel szinte ugyan azt hozta a 680 mellett döntöttem, mert annál biztos voltam hogy melyik órajelen fog lefutni a 01 meg mennyin a 05. A GTX 770-nel meg nem.

(#6) WayneGace

A választ a többiektől megkaptad lentebb. Nem kell speciális tudás, inkább tapasztalat, háttérismeretek stb.
______

:R

[ Szerkesztve ]

(#14) moha21

moha21
(addikt)

Grat!

Az ADATA milyen funkciót tölt be?

PS: Ilyen rohadt drága cucc és a multiméter egy piaci 830D :>

PS2: megvan a RAM adata

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#15) toyone válasza moha21 (#14) üzenetére

toyone
(őstag)

RAM-ban és SSD-ben segít subaruwrc-n keresztül az Xtreme 3D Team Hungary-nek.
De pl az idei Veletech-n is ők biztosították ezeket.

PS. :) méri amit kell.

(#16) westcoastog

1.68v a valós feszültség.

[ Szerkesztve ]

(#16) westcoastog

westcoastog
(veterán)

Milyen szépen mutat az 1,264v akkora órajel mellett, én örülök ha ennyire alul tudom feszelni a procit. :DDD
Na jó nekem most 1,215-ön megy 2,5ghz-n, de persze a két proci más nyilván, nagyon szép. :C

(#17) Ed3r_X_

Ed3r_X_
(veterán)

Gratula hozzá, durva az a 3DMark 01. :D Emlékszem a régi Radeon 9200-asom a közelébe sem volt ilyen számoknak :)

"The best things in life aren't things"

(#18) KAMELOT válasza toyone (#13) üzenetére

KAMELOT
(nagyúr)

Értem! Ez is szép rekord!

V1200 - 8CORE - 4K

(#19) WayneGace

WayneGace
(senior tag)

Kösz srácok, mindjárt meg is lesem a linkelt cikket.

(#20) kovy79 válasza toyone (#15) üzenetére

kovy79
(őstag)

Nagy gratula nektek!

Ám nekem is már sokadszorra szúrja ki a szemem a kis multiméter.
Egy normális, esetleg bekalibrált nem ártana. Szóljatok valami szponzornak, hátha... :)

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#21) Silentfrog

Silentfrog
(veterán)

Gratulálok!

Egy kérdés.: miért ezeket a 3DMarkokat használtátok a tesztekhez? Miért nem újabbakat? Vagy azok is lefutottak csak nem lettek ennyire eredményesek?

[ Szerkesztve ]

(#22) subaruwrc

subaruwrc
(nagyúr)

Gratulálok itt is !

köszönöm az említést de toyonet illeti teljes mértékben a dícséret, én 1 méteres körzetébe nem mentem a konfignak :)

ryzen 3600 - 3800x - 3900x eladó

(#23) blackrulz válasza Silentfrog (#21) üzenetére

blackrulz
(veterán)

ugye van a tömeg, akit mondjuk érdekel hogy a haverjához képest, a tuningja után, vga csere miatt mennyit javult a rendszere, és ezért futtatja. értelem szerűen ők a frissebb verziókat nyomják, mert elég láti hogy x% javulást hozott.

és van a hc réteg, akik továbbra is csatáznak a régi tesztprogramokkal is, hiszen frissül folyamat azoknak is a listája, és elég komoly presztizs ebben a szakmában a topp helyezés. legyen az super pi, vagy 3d mark bármelyik verziója. ha sikerül így felkelteni a gyártók figyelmét nálunk boldogabb országokban, akkor abba a krémbe is be lehet kerülni, akiket durván szponzorálnak nem csak hw hanem kp szinten is.

ahogy a lentebb linkelt cikkben is olvasható alapvetően nem mindegyik program szereti ugyanazt a szoftveres környezetet, hw összeállítást, stb. ez a kör erre volt kihegyezve gondolom, nem hiszem hogy egy oprendszerrel, egy konfiggal meg lehetne döntani az összes 3dmark rekordot.

[ Szerkesztve ]

Rohadtok egész nap a levegőn és labdáztok, vagy leültök a gép elé és csináltok valami értelmeset?

(#24) subaruwrc válasza blackrulz (#23) üzenetére

subaruwrc
(nagyúr)

nagyon jól látod a helyzetet :K

ryzen 3600 - 3800x - 3900x eladó

(#25) Reggie0 válasza kovy79 (#20) üzenetére

Reggie0
(nagyúr)

Ehhez nem kell jobb multimeter.

(#26) Silentfrog válasza blackrulz (#23) üzenetére

Silentfrog
(veterán)

Értem,világos! :R

(#27) kovy79 válasza Reggie0 (#25) üzenetére

kovy79
(őstag)

Mihez? Feszültséget mérni? Akkor miért van ott? Az én céges, kalibráltamnál tizeddel mutat mást a hasonló.
Én megfordítom a mondatodat: Ez a multiméter semmihez sem kell / semmire sem való (hasonló, precíz dolgoknál).

[ Szerkesztve ]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#28) Penndragon válasza kovy79 (#27) üzenetére

Penndragon
(tag)

Szép eredmény, látni hogy nem sufni tuning, hanem alapos előkészített precíz munka. Sok sikert a továbbiakban!

A kreativitás, csak a tudás pótlása improvizációval.

(#29) NixonHUN

NixonHUN
(tag)

:R :R :R

(#30) kromatika

kromatika
(veterán)

szép eredmények.elismerésem. :K

(#31) H.O.D.

H.O.D.
(senior tag)

Megkockáztatom, hogy ez az eredmény jobb is lehetne, ha nem az év eddigi legmelegebb hetében zajlik a kisérlet, persze egy klimatizált szobában ez nem probléma, csak magamból indultam ki :)

Nagyon szép eredmény, nagyon ronda hardverrel, gratula :R

Where do you want to go today?

(#32) bteebi

bteebi
(addikt)

Gratula, szép teljesítmény! :K

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#33) CocooN-z válasza toyone (#1) üzenetére

CocooN-z
(őstag)

Bundás CPU cooler és XP :))

N1 Eredmények!

[ Szerkesztve ]

BRSZK 5.0 - https://bit.ly/2IgQqox

(#34) toyone válasza H.O.D. (#31) üzenetére

toyone
(őstag)

Klíma az nincs, volt egy csörgő zörgő szobaventilátor. Meg ugye az LN2 gőze. Ebből kellet gazdálkodni.
_______

Többieknek köszönöm.

(#35) Dr. Romano

Dr. Romano
(veterán)

És miért "csak" ebben a két programban született rekord? A 03 és 06 nem futott le? Vagy azok akik ott tartják a rekordot nem futtattak 01-et és 05-öt? Vagy hogy van ez?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#36) toyone válasza Dr. Romano (#35) üzenetére

toyone
(őstag)

03-hoz erős ati kellene, pl HD7970. 06-hoz meg Nvidia Titan.
Nem mindegy milyen vga-t mire vetsz be.

[ Szerkesztve ]

(#37) Dr. Romano válasza toyone (#36) üzenetére

Dr. Romano
(veterán)

Értem, tehát akkor erősen verzió függő a dolog.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#38) atish15

atish15
(aktív tag)

Gratula!! Nagyon szép eredmények :)

[ Szerkesztve ]

(#39) Reggie0 válasza kovy79 (#27) üzenetére

Reggie0
(nagyúr)

Igazabol nem az a lenyeg itt, hogy mennyit mutat, hanem hogy mennyit valtoztatsz az elozo allapothoz kepest. A linearitasa meg nem olyan rossz ezeknek.

(#40) ST05

ST05
(őstag)

meg szeretném kérdezni a proci túléli az ilyen fagyasztásokat?
illetve,
Korábban irtátok, hogy nem kupaktalanitjátok LN2-höz , akkor a pasztát az ihs alatt
megviseli az ilyen művelet nemde? szóval LN2 -zést követően érződik ,hogy romlott a hőátadása tegyük fel?
vagy simán bírja a szélsőséges hideget? :R
köszönjük a nagyszerű eredményeket :R ( nekem is hasolnó multiméterem van 350ft ért vettem, de már megevett vagy 2000ft-nyi elemet :C )

(#41) toyone válasza ST05 (#40) üzenetére

toyone
(őstag)

Persze, semmi baja nem lesz. Ésszel kell bánni vele.

Jobb lenne leszedni a kupakot, de vagy szponzor proci azért nem lehet leszedni vagy saját akkor meg ha hibázok elég sokba került a művelet.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.