Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MacCaine

    őstag

    válasz rt06 #25 üzenetére

    "a gond itt van, ugyanis mikent fuzod hozza a file-hoz tetszoleges, ismeretlen modon generalt kartyan talalhato szavakat?"

    cat generált file >> szótárfájl

    "vagy mikent garantalod, hogy a PXukpCU9ER1XKP (a te kartyadrol valasztottam, siman balrol jobbra olvasva) csak ilyen, egyszeru modon allithato elo, s masik kartyaval, vagy random jelszogeneratorral nem johet letre?"

    Minek kellene ezt garantálni? Ha a user választ a kártyáról, vagy akár egy online generátorral pont ezt generálja, azt nem fogadja el a rendszer, mert a jelszókártya kikerülése esetén könnyen kitalálható a jelszó. A user válasszon / generáljon másikat.

    "az egy dolog, hogy nem vagy rendszergazda, egy masik meg az, hogy ennek ellenere olyan hevvel ir valaki teljesen legbolkapott, megalapozatlan dolgokat, mint teszed azt te"

    Valaki meg tökéletes logikával, tökéletes szakmai érvekkel (mint pl. az e-pénisz) minden légbőlkapott dolgomat megcáfolja. :DDD Annyira szerencsések vagyunk, hogy vagy nekünk. :DDD

    "mondjuk mutasd mar meg, hol, s mirol kellett felvilagositani?"

    (#18). Az e-pénisz kicsit többször fordult elő...

    "hogy ha szamszerusitve leirjak, mi a gond, elsore fel sem fogod, miutan elmagyarazzak, siman leszarod"

    Arra a nehezen komolyan vehető 148480-as számra gondolsz? Ez az érved? Tényleg még egyszer le kell írjam a megoldást? Elsőre is megértettem a problémát (ellentétben veled), és elsőre mondtam is rá megoldást. Ha te nem fogod fel, az nem engem minősít.

    "neked ehhez egy hozzaszolas sem kellett"

    Pl?

    "mellesleg igazan elarulhatnad, mire is gondolsz itt"

    (#6) rt06 "az emlitett file-okban kizarolag azt fogom latni, milyen hash algoritmust hasznal a rendszer"

    (#8) rt06 "ez eddig is egyertelmu volt"

    Ha egyértelmű volt, akkor miért kérdezted? :F

    "szerintem majd akkor kerj szamon barkin barmit is, ha minimalisan kepben leszel abban, amirol oly fennhangon irsz"

    Szerintem akkor vitázz napokon keresztül egy hozzá nem értővel, ha te szakmailag jobban képzett vagy nála.

    "ugyan nem programozoi, de megoldas: felmutatsz valami ertekelhetot, amivel eltereled annak gyanujat, hogy a kifogasolt feltetelezesem igaz"

    Ott van felül egy feladat. Majd ha megoldottad, elhiszem, hogy a feltételezésed igaz. Addig csak az időmet pazarlod... :(

Új hozzászólás Aktív témák