Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rt06

    veterán

    válasz MacCaine #22 üzenetére

    "Gondolom a szótári szavakat egy file-ban tárolja."
    eddig stimmel

    "Hozzá kell fűzni a kártya egyszerű jelszavait a szótárfájlhoz."
    a gond itt van, ugyanis mikent fuzod hozza a file-hoz tetszoleges, ismeretlen modon generalt kartyan talalhato szavakat? vagy mikent garantalod, hogy a PXukpCU9ER1XKP (a te kartyadrol valasztottam, siman balrol jobbra olvasva) csak ilyen, egyszeru modon allithato elo, s masik kartyaval, vagy random jelszogeneratorral nem johet letre?

    "Egyrészt már írtam, hogy nem vagyok rendszergazda, így csak elképzeléseim vannak ezekről a dolgokról."
    az egy dolog, hogy nem vagy rendszergazda, egy masik meg az, hogy ennek ellenere olyan hevvel ir valaki teljesen legbolkapott, megalapozatlan dolgokat, mint teszed azt te (hint: elobbivel szerintem senkinek semmi problemaja nincs)

    "Másrészt mivel az utóbbi 30-40-50 hozzászólásodban gyakrabban szerepelt az, hogy téged fel kell világosítani, meg e-pénisz, mint valami konkrét szakmai érv, így szerintem te sem értesz jobban hozzá, mint én."
    mondjuk mutasd mar meg, hol, s mirol kellett felvilagositani? (a tobbit nem tagadom, mivel egesz vegig arrol irsz, hogy mit hiszel, meg hogy szerinted hogy van, nulla alatamasztassal, mast nem igazan lehet reagalni - fokent ugy, hogy ha szamszerusitve leirjak, mi a gond, elsore fel sem fogod, miutan elmagyarazzak, siman leszarod)

    "Harmadrészt nem én mondtam ellent magamnak 2 egymást követő hozzászólásomban..."
    neked ehhez egy hozzaszolas sem kellett
    mellesleg igazan elarulhatnad, mire is gondolsz itt

    "Komolyan mondom, ha nem vagy képes a fenti feladatra megoldást találni, akkor hagyjuk abba a vitát, mert ezzel csak tovább tépázod az egyébként sem túl fényes "jóhíredet"."
    szerintem majd akkor kerj szamon barkin barmit is, ha minimalisan kepben leszel abban, amirol oly fennhangon irsz

    szerk.: ugyan nem programozoi, de megoldas: felmutatsz valami ertekelhetot, amivel eltereled annak gyanujat, hogy a kifogasolt feltetelezesem igaz

    [ Szerkesztve ]

    Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

Új hozzászólás Aktív témák