Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Lacy85>

    addikt

    válasz kolopele #9 üzenetére

    Pedig egyáltalán nem vészes a játék.
    Én is megvettem a 3. részt, és kb. 2 nap volt volt leküzdeni a tutorial boss-t. :D
    Viszont ha ráérzel, utána simán játszható.
    Azóta tettem bele kb. 3-400 órát, és végig nyomtam a 2 DLC-t is.
    Egy "kis" gyakorlás után még asszony is simán végig játszotta. Pedig ő tényleg botkezű, ha játékokról van szó. :D
    Nem kell hozzá semmi más, csak kitartás, meg némi önfegyelem.
    Ha ezek nincsenek meg valakiben, akkor valóban nem lesz sok öröm a játékban.
    Nekem épp azért tetszett meg a sorozat, mert nem az a tipikus tucatjáték, amit kikapcsolt monitor mellett is végig tudsz játszani törött kézzel is. :D

    [ Szerkesztve ]

  • válasz kolopele #9 üzenetére

    Igen, én is pont erre gondoltam, hogy nem igaz hogy ne lehetne Medium és Easy fokozatot berakni közé több bonfirevel, kevesebb enemyvel és gyengébb bossokkal. Ez meg maradhatna a kemény magnak. Úgy legalább egy nagyobb közönség számára élvezhetőbb lenne a játék, köztük számomra is és akkor nem érezném azt, hogy csal a játék, miközben egyszerre 3 vagy még több enemy próbál letámadni. :(( Mert így tetszene a játék, de sokszor azt kívánom, lenne több mentési lehetőség illetve valami cheat amivel tovább tudok haladni, mert ez lehetetlenség, hogy mire eljutok a bossig, addigra 10-szer biztos meghalok, 10. alkalomra meg marad 3/4 életem és 0 estusom. :(

    (#10) EclipseGT 3-400 óra?? :Y A legtöbb embernek szerintem nincsen rá annyi ideje, köztük nekem sem. Egyébként ha én a Dark Souls 3-ban két napot szenvedtem volna az első bosszal(2 óra után győztem le talán), akkor a játékot már rég kivágtam volna az ablakon. :(((

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák