Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BiP

    nagyúr

    válasz franc0 #90 üzenetére

    Én meg olyat nem láttam, aki Cloudot használt volna. Ósdi ismerőseim vannak.
    Vagy csak szimplán nem telefonbuzik (nem félreérteni), nincs beállítva nekik ilyen. Nincs belőve nekik natív emailkliens, sem cloud, se anyámkínja. Egyszerűen csak telefonálnak, alkalomadtán neteznek a telójukkal.
    Ők leragadtak annál a tök egyszerű megoldásnál, hogy ha itt van a kezünkben 2 telefon, és át akarunk küldeni egymásnak valamit direktben, akkor átküldik, és nem kerültetik meg a cuccal a fél világot, csak mert az most a trendi. Szóval nekik igenis jól jön a BT küldés.(ritkán, de olyankor hasznos és egyszerű)
    Ilyenkor nem akarnak facebook jogosultságokkal szarozni, emailt írni és belépni, hogy fogadjam, cloudot emiatt beállítani, stb. Egyszerűen csak eljuttatni az egyikről a másikra. A fenti maceránál még egy MMS is egyszerűbb. Ugyanúgy pénzes, és minőségvesztés is van, de nincs vele szarakodás.

    Aztán persze, lehet, hogy ezeket csak egyszer kéne belőni, meg megszokni, onnantól könnyen menne, de le vagyok maradva, meg szeretem az egyszerű megoldásokat. Ill. minden ismerőssel ezt eljátszani, nekik is elmagyarázni mégiscsak macerás.

    madgie: Wifi-vel lehet egymás között direktben küldeni?
    Most komolyan kérdezem. Mindenki emlegeti, hogy wifi-n küldeni milyen egyszerű. Ez konkrét teló-->teló küldést takar vagy teló-->internet/cloud/akármi-->teló.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák