Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    Köszönöm a tesztet! :R
    Azt nem látom sehol, hogy mi(k) ennek a natív felbontása(i)? Olyan 1000 dpi körül lenne kényelmes nekem.

    [ Szerkesztve ]

  • Elmör

    senior tag

    Köszönöm a tanulságos olvasmányt!

    Az mondjuk érdekelne, hogy a nagyjából 2 éve vett (sorry most látom, hogy lassan inkább 3) egérrel most mi a helyzet, mert én most vettem 1 ilyet és remélem több mint 2 évet ki fog bírni, főleg hogy nem annyira aktívan van használva.

    Megírom őszintén, hogy azért választottam ezt a rágcsálót, mert ebben az árfekvésben (13.000Ft) kb. ez volt az egyetlen olyan aminek nincs az oldalán gumis hüvelykujjvédő és a magas dpi-re is szükségem volt. Az már csak hab a tortán, hogy tetszik a kinézete is és semmivel sem kényelmetlenebb, mint az eddigi egereim. Történt ugyanis, hogy volt kb 5 évig egy CM Sentinel egerem ami az első kicsit drágább volt (15K körül vettem úgy emlékszem) aztán 1,5 éve sajnos beadta a kulcsot a kijelzője, a kattintás is akadozott, nagyon meg is kopott, úgyhogy vettem egy Asus Gladius-t, amit most beadtam 1.5 év után gariztatni, mert az a mocsok gumis rész alatti ragasztó elengedte magát, elkezdett folyni és így az egész élvezhetetlen lett, nem akartam megfogni az egeret, mert mindig kicsit trutyis lett tőle az ember, ráadásul 20K-s egérről van szó, eléggé gáz ez az Asusnak szerintem, pedig alaplapom, fülesem, vga-m, stb. volt/van tőlük, de ezek után egeret többet nem. Ami egyedül jobban tetszett benne, hogy a dpi még magasabb volt, tehát kis mozdulattal a monitor egyik sarkából a másikba jutottam, nincs egérpadom és elég kevés helyen tudom mozgatni, ezért kell a nagyobb dpi, sztem meg lehet szokni, igaz én inkább a történet alapú, sandbox játékokkal játszok, ott nem kell a nagy pontosság.

    [ Szerkesztve ]

    RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

  • five.

    csendes tag

    "A gombokra 20 millió klikket írnak. Ez 10-15 órányi napi játéknak felel meg két éven át a Logitech szerint. Az én tesztjeim szerint egy átlag egyetemista (aki csúszott félévében ráér és kocsmázni nem szeret) napi 10-12 óra LoL mellett is bő 10 évig nyűheti a mikrókapcsolókat."

    Nekem ez az egerem, kb 90%-ban irodai munkára, netezésre használtam, összesen napi 14 órát kb, és most, 3 év után halt meg a mikrokapcsolója. Ha lenyomom néha nem veszi be. Ha nyomva tartom, néha magától elengedi a kattintást, néha pedig vissza is adja.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák